Bu 100GB veri Huawei P30 Pro anlaşmasını kapın ve nakit olarak £ 120 kazanın

Huawei P30 Pro neredeyse bir yıl önce piyasaya sürüldüğünden beri Apple, Google ve hatta Samsung'un en son seçeneğinden rekabet gördük. Ve tüm bu yeni rakiplere rağmen, Huawei P30 Pro en iyi seçimlerimizden biri olmaya devam ediyor.

Şu anda daha da değerli bir satın alma yapmak için Huawei, telefonu belirli satıcılardan satın alın. Bu tasarrufun mümkün olduğu birçok teklif olsa da, en iyi seçenek Üç'ten geliyor gibi görünüyor.

Teklif Ayda 30 £ fiyatla 100GB veri ile Huawei P30 Pro, Three şu anda harika bir seçenek. Nakit para büyük miktarda atın ve bu anlaşma yakışıklı RRP daha £ 270 daha ucuz olur.

Açıkçası, geri ödeme ile, bu telefonda büyük bir tasarruf. Bu konuda bilmeniz gereken her şeyi listeledik Huawei P30 Pro fırsatı Aşağıda veya daha da ucuza gitmek istiyorsanız, aynı anlaşma Huawei P30 (nakit para ile de).

bölen

En iyi Huawei P30 Pro fırsatları + £ 120 cashback:

Huawei P30 Pro ne kadar iyi?

Huawei P30 Pro, piyasadaki en yenilikçi cihazlardan biri olarak sürekli olarak övgü alıyor ve bu övgülerin birçoğu kamerasına yönelik. İnanılmaz 50x zoom kamera, akıllı AI fotoğrafçılık özellikleri ve genel olarak kusursuz kalite ile hiçbir şey tam olarak eşleşemez.

Kameranın yedeklenmesi, yüksek kaliteli sonsuz ekran, ton güç ve devasa bir pildir. Başka bir deyişle, Huawei P30 Pro burada sadece bir veya iki yarışmacı ile dünyanın en iyi akıllı telefonunun spotu için mücadele ediyor.

TechRadar'ın Huawei P30 Pro incelemesini buradan okuyun

Nakit geri ödemeniz nasıl talep edilir:

Tek yapmanız gereken 26 Mart'tan önce bir Huawei P30 Pro fırsatı satın almak. Bundan sonra Huawei sitesine gidin ve nakit iadeni talep et talep formu aracılığıyla. Cashback'inizin gelmesi 30 gün kadar sürebilir, bu yüzden hemen görmüyorsanız çok fazla endişelenmeyin.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*