Bu 100GB veriyle Disney Plus'ı ücretsiz edinin O2 SIM ayda sadece £ 20

O2 nadiren orada en ucuz SIM sağlayıcısı, Three, Vodafone ve altında gizlice bir dizi MVNO var. Ancak, en son teklifi, bir sürü veri ve ücretsiz bir hediye ile ağı yeniden zirveye taşıdı.

SIM planı şöyle görünür – Ayda sadece 20 sterlin için 100 GB veri. Mükemmel veri sınırı ile fiyatlandırma oranının yanı sıra, bu 12 aylık sözleşme de tam altı aylık Disney Plus, Disney, Marvel, Star Wars ve daha fazlasıyla dolu canlı yayın hizmeti.

Normalde, bu bir aboneliktir. aylık 5,99 £ tutarındayaklaşık 36 £ tasarruf etmenizi sağlar. Bu anlaşmanın bir bitiş tarihi olsa da, 13 Mayıs'a kadar değil, bu yüzden sizin için doğru olup olmadığına karar vermek için bolca zamanınız var.

Ancak, O2 veya Disney Plus eklentisi sizin için önemli değilse, daha değerli başka SIM planları vardır. En iyi kılavuzumuza göz atın SIM sadece fırsatlar başka ne olduğunu görmek için.

  • Eşleştirmek için bir telefona mı ihtiyacınız var? En iyisini görün SIMsiz telefonlar

O2 SIM sadece + Plus Plus fırsatları:

Disney Plus nasıl bir yer?

Disney Plus yeni hızlandırılmış akış hizmetidir ve daha iyi bir zamanda gelemezdi. Marvel filmlerinin çoğu, popüler yeni Star Wars şovu 'The Mandalorian' hatta Simpsonlar'ın tüm bölümlerini bile.

Bölümleri indirip kaydedebilir ve Dolby Vision ile 4K HDR'ye sahip olabilirsiniz. Ve eğer çocukları eğlendirecek olursanız, Disney Plus'ın çocuk içeriğiyle dolu olması şaşırtıcı değildir.

Daha fazla bilgi edinmek için tam Disney Plus incelememizi okuyun

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*