Bu 2.300 dolarlık lüks spor saati kimin için?

Yeni Tag Heuer Connected saatinin duyurulduğu gün, bir Manhattan deposu tarafından kontrol etmek için durduk. Biz bu spor saati, 2.300 $ (yaklaşık 1.867 £ / $ 3.742 £) perakende titanyum gövdeli en pahalı model kaymış ve hemen kim için olduğunu merak etti.

Bu, lüks bir markanın piyasaya sürülen ilk akıllı saatinden çok uzak – Montblanc Zirvesi 2Örneğin, bir yıl önce çıktı – ancak yeni Tag Heuer Connected'ın güçlü bir egzersizle çelişen bir fitness kenarı var. Egzersiz yapan kişiler genellikle moda yerine sportif giyilebilir giyerler.

Ve hata yapmayın, Tag Heuer Connected, açkılı titanyum veya daha düşük maliyetli çelik modeli (hala 1.800 dolara mal olan) tercih ederseniz modaya uygun bir saattir. Her ikisi de bir gömlek veya takım elbise ile eşleştirildiğinde keskin görünen kesin, hassas aksesuarlar gibi hissediyorlar, çünkü 45mm saat yüzü genişliği, yoğun kadran ve atkı daha geleneksel bir erkeksi modaya kodlanmış – ancak sizi iki tarafa itmemize izin vermeyin, her iki model de herhangi bir şık kıyafeti tamamlayın.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Bu kısmen, daha aktif yaşam tarzları ve egzersiz için kauçuktan yapılmış olanlar da dahil olmak üzere, 100 $ (yaklaşık £ 86 / AU $ 173) karşılığında kullanılabilen değiştirilebilir bileklikler nedeniyle. Gerçek egzersiz baskısı altında deneme şansımız olmadı, ancak bant diğer kauçuk tiplerinden daha esnek.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*