Bu 220'den fazla kurs, teknik becerilerde ustalaşmanıza ve BT sertifika sınavlarına hazırlanmanıza yardımcı olacak

Bu BT eğitim kitaplığı ayrıca 19.000'den fazla sertifika sınavına hazırlık testi sorusu içerir.

Akıllı öğrenci internet ve kulaklık kullanarak öğrenme

Resim: fizkes, Getty Images/iStockphoto

Boston Consulting Group'a göre, 2030 yılına kadar doldurulması zor olacak on milyonlarca iş ilanı çünkü yeterli sayıda işçi, çoğu teknolojide olan gerekli becerilere sahip değil. Bu nedenle, bir BT kariyeri için eğitim, uzun vadeli iş istikrarına yönelik büyük bir adım olabilir ve bu, bunun için mükemmel bir zaman çünkü ITU Online şunları sunuyor: Tüm kurslarına üç yıl boyunca %50 indirimli 7/24 sınırsız erişim.

ITU Online, siber güvenlik, ağ yöneticisi becerileri, teknik destek, bulut dağıtımı ve daha fazlasını içeren çok çeşitli konuları kapsayan 220'den fazla kursa sahiptir. Kurs kategorileri, veritabanları ve proje yönetiminden programlama ve web geliştirmeye kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Adobe, Microsoft, Cisco ve daha pek çok uygulama hakkında bilgi edineceksiniz.

Kurslar, tüm kariyer aşamalarını kapsar ve yüksek kaliteli uzaktan eğitmenler ile kurum içi üretim hizmetlerinin bir kombinasyonu tarafından sağlanır. Ancak yalnızca derslerden yararlanamayacaksınız; ayrıca, BT sertifikasyon sınavlarında esintiler yaratmanıza yardımcı olacak 19.000'den fazla hazırlık testi sorusu ve kariyeriniz için değerli olacak gerçek dünya bilgisi de var.

ITU Online Training, Cybersecurity Excellence Awards ve Best in Biz Awards dahil olmak üzere bir dizi endüstri ödülü kazandı.

Bu isteğe bağlı dersleri alarak, yoğun programınız için uygun olduğunda teknoloji endüstrisinde iyi maaşlı bir iş bulmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri öğrenebilirsiniz. ITU Online'a 3 yıllık Tam Erişim aboneliği normalde 399 ABD dolarıdır, ancak bugün teknoloji alanında kariyer için eğitime başlayın sadece 199$'a %50 indirim.

Fiyatlar değişebilir.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*