Bu 549 dolarlık HP dizüstü bilgisayar fırsatı harika bir fiyata inanılmaz özellikler sunuyor

Her şeyi bankayı kırmadan yapabilen bir HP dizüstü bilgisayar fırsatı arıyorsanız, size gösterecek modelimiz var mı? Bu HP 15t dizüstü bilgisayar şu anda sadece 549 $ 'a düştü, sadece kaputun altına baktığınızda daha iyi hale gelen 240 dolarlık bir tasarruf.

Bu düşük fiyat etiketi, raflara isabet eden ve güçle dolu en son hat olan 10. nesil i5 işlemciyi ve olağanüstü 12GB RAM ve 256GB SSD'yi gizliyor. Bu, ağır iş yüklerini idare etmek için fazlasıyla yeterli, özellikle zorlu programlar arasında çoklu görev yapmak da bir gerçeklik haline geliyor.

HP'nin en yeni dizüstü bilgisayar fırsatları serisi olan 15t modeli, muhteşem mikro kenarlı çerçeve tasarımı ve önyükleme için uzun ömürlü pil ömrüne sahip modern, hafif bir bilgisayardır. Atmak istediğiniz hemen hemen her şeyi işleyebilecek ve hala birkaç kuruş kaydedebilecek bir dizüstü bilgisayarın peşindeyseniz, aramanız tatmin edici bir sonuca ulaştı.

ABD'de değil misiniz? Ayrıca, en sevdiğiniz HP Pavilion dizüstü bilgisayar fırsatlarımızı da sayfanın aşağısına yuvarlıyoruz.

  • Daha fazla dizüstü bilgisayar fırsatı satın alın HP'de

Günün en iyi HP dizüstü bilgisayar fırsatı

HP Dizüstü Bilgisayar – 15 inç | $ 789,99 HP'de 549 dolar
Resmi HP mağazasında bu hafta teklif edilen katı HP Dizüstü bilgisayarda 200 $ indirim sunuyor. 10. nesil Intel Core i5 işlemcisi, 256GB SSD ve 12GB'lık devasa RAM ile süper güncel bir makinedir – çoğu kullanıcı için fazlasıyla yeterli. Bu seçeneği isterseniz bileşenlerinizi HP mağazasında yükseltmek için de kullanışlı bir seçenek vardır.

Fırsatı Görüntüle

HP Pavilion dizüstü bilgisayar fiyatları

Daha fazlasını mı arıyorsunuz? Biz hepsini yuvarlıyoruz en iyi dizüstü fiyatları ancak stokları hala devam eden perakendeciler bulmakta zorlanıyorsanız, dizüstü bilgisayar nereden alınır, klavye nereden alınır, ve fare nereden alınır bu çılgın zamanlarda.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*