Bu Arlo Pro fırsatları, ucuz bir ev güvenlik kamerası almak için daha iyi bir zaman olmadığı anlamına gelir

Ucuz ev güvenlik kameraları bu hafta raflardan uçuyor, Arlo Pro fırsatları şu anda tasarrufta liderlik ediyor. Walmart ve Amazon'un en son teklifleri ABD ve İngiltere genelinde indirimli fiyatlar getiriyor, bu yüzden ucuz bir ev güvenlik kamera kurulumu almak için daha iyi bir zaman olmadı.

Dışarıda veya içeride orta ölçekli bir alanı kapsamak istiyorsanız, sadece iki kameralı Arlo Pro 2 ev güvenlik sistemlerini bulacaksınız $ 260 / £ 365 şimdi. Ancak, daha fazla yer kaplamak istiyorsanız, ABD'de üç kamera seçeneği de var $ 334. Daha küçük İngiltere evleri de bu fantastik £ 193 Arlo Pro, tek bir kamera kurulumunda anlaşma sağlar.

En son modelin peşindeyseniz, bu Arlo Pro 3 iki kameralı paketi hemen geliyor 399 $ – 100 $ indirim!

Tüm bu modeller, kablosuz kameralardan geniş görüş alanları sunar ve hem evinizin içinde hem de dışında kolayca kurulabilir. 2K Arlo Pro 3 modelini seçerseniz daha net gece görüş ayarlarının yanı sıra doğrudan akıllı telefonunuza yönlendiren bildirimlerle hareket algılama, gereksiz hareket için tekrarlanan tetikleyicilerden kaçınmak için yapılandırılabilir etkinlik bölgeleri ve Google Asistan'dan yararlanabilirsiniz. , Alexa, IFTTT ve Stringify uyumluluğu.

Bu ucuz ev güvenlik kameraları, iki yönlü sesten, uzaktan veya ses veya hareketle etkinleştirilebilen 100'den fazla desibel güvenlik sirenine kadar sizi güvende tutmak için bir dizi ekstra özellik ile birlikte gelir. Ayrıca, bu Arlo Pro fırsatlarıyla büyük tasarruflar elde edersiniz. ucuz ev güvenlik kameraları bu hafta daha da düştü.

ABD'de bugünün en ucuz ev güvenlik kamerası fırsatları

Arlo Pro 2 | 2 kablosuz kamera güvenlik sistemi | $ 449.99 Walmart şirketinde $ 260.02
İki yönlü ses, hem içte hem dışta gece görüşü, hareket algılama ve doğrudan akıllı telefonunuza bildirimler içeren Arlo Pro 2 kameralı ev güvenlik sisteminde 189 $ tasarruf edin. Bu özel paket, Arlo Pro hub ile kullanılmak üzere iki adet 1080p HD kablosuz kamera sunuyor.
Fırsatı Görüntüle

Arlo Pro 2 | 3 kablosuz kamera güvenlik sistemi | $ 529,99 Walmart şirketinde 334.34 $
Walmart'taki üç kameralı pakette bu 195 dolarlık tasarrufla Arlo Pro 2 anlaşmanıza ekstra bir kamera ekleyin. Aynı Arlo Pro 2 özelliklerine sahip oluyorsunuz, ancak evinizin etrafında daha fazla yer kaplamanız gerekiyorsa ekstra bir kamera ekliyorsunuz.
Fırsatı Görüntüle

Arlo Pro 3 | 2 kablosuz kamera güvenlik sistemi | 499 $ Walmart şirketinde 399 $
Bu Arlo Pro 3 ev güvenlik kamerası paketi iki kamera paketinden 100 $ indirim sunuyor. Bu model ile HDR ile de 2K çözünürlüğe yükseltiyorsunuz. Bu artırılmış video kalitesi, kameranızın 160 derecelik görüş alanındaki öğeleri yakınlaştırmanıza ve gece bile daha net ayrıntılar yakalamanıza olanak tanır.
Fırsatı Görüntüle

İngiltere'de bugünün en iyi Arlo Pro fırsatları

Arlo Pro 2 | 1 kablosuz kamera güvenlik sistemi | £ 339 Amazon'da £ 193.17
Bu hafta Amazon'da 200 £ 'ın altında bir hub içeren tek bir Arlo Pro 2 kamera alın. Bu, yüksek teknoloji ürünü bir ev güvenlik kamerası için harika bir fiyattır ve sekmeleri nispeten küçük bir alanda tutmak istiyorsanız bir tane.
Fırsatı Görüntüle

Arlo Pro 2 | 2 kablosuz kamera güvenlik sistemi | £ 569 Amazon'da 365 £
Bu Arlo Pro fırsatı, evinizin içinde ve dışında daha fazla yer kaplamanız gerektiğinde mükemmeldir. İki kameralı sistem, gece görüşlü 1080p HD çekimler, hareket algılama, akıllı telefon bildirimleri ve bu hafta £ 200 karşılığında çok daha fazla özellik sunuyor. Ayrıca bu paketi iki yıl garantili olarak alabilirsiniz. John Lewis şirketinde £ 369.
Fırsatı Görüntüle

Bir dizi bulacaksınız ucuz eylem kamera fiyatları bu hafta kullanılabilir, ancak en son çizgi cam satış nerede olursan ol seni güvende tutmak için. Ayrıca tüm en son akıllı ev fiyatları tam burada TechRadar'da.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*