Bu büyük veri Samsung S20 anlaşması, küçük bir yakalama ile …

Ön siparişler yalnızca birkaç gündür sona erdi ve zaten Samsung Galaxy S20 fırsatları fiyat aşağı kayar gibi görünüyor. Ve Samsung'un yeni ürün yelpazesine yatırım yapmak isteyen herkes için, bir anlaşma diğerlerinin üzerinde duruyor.

Bu sözleşme tüm tatlı noktalara çarpıyor. İngiltere'nin en hızlı 4G ağı olan EE'de, 90GB'lık büyük bir veri sunuyor ve sizi önceden ücretlendirmiyor. Aslında, ödemek zorunda sadece maliyeti ayda 43 £, bu yakışıklı için şaşırtıcı derecede ucuz bir fiyat vardır.

Tabii ki, bir yakalama var. Bazıları için inanılmaz derecede kolay bir ödeme olacak ve diğerlerine, ilgilerinin sonu – bu anlaşma 5G'den yoksun. Samsung, bu telefonun biri 5G ve diğeri olmayan iki versiyonunu tanıttı.

Bunun dışında, her iki el cihazı her şekilde tamamen aynıdır. Yani 5G ile tamamen ilgilenmiyorsanız, bu plan sizin için mükemmel olacaktır. Bu daha yüksek hızları mı istiyorsunuz? Belki bir yükseltme düşünün Samsung Galaxy S20 Plus fırsatları veya al 5G'yi etkinleştirmek için ekstra bir £ 99 için aynı anlaşma.

Bu uygun fiyatlı Samsung Galaxy S20 anlaşması tam olarak:

Samsung Galaxy S20 nasıl bir yer?

Üç yeni cihazın en ucuzu ama çoğu insanın kolayca kullanacağı cihaz. İki büyük kardeşi gibi, S20 de farklı uygulamalar ve etkinlikler arasında yumuşak geçişler anlamına gelen 120Hz ekrana sahip. 6.2 inç'te en küçük ekrana sahip ancak aynı Quad-HD + Dinamik AMOLED ekranı var. Dahili olarak, bir telefoto 64MP kamera ve geniş bir açı ve Ultra Geniş, ayrıca 4000mAh pil ve 12GB RAM sunan üçlü bir kamera kurulumu var.

Samsung Galaxy S20 incelememizin tamamını okuyun

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*