Bu çarpıcı Xbox One fırsatları şu anda tüm ürün yelpazesinde fiyatları düşürüyor

Xbox One fırsatları, şu anda içeride kalırsanız Microsoft'un konsolunu kontrol etmek için mükemmel bir bahane. İnanılmaz düşük maliyetli Dijital Sürüm'den Xbox One X olan 4K güç merkezinde büyük tasarruflara kadar her şeyle ucuz Xbox konsollarında bazı harika fiyatlar alabilirsiniz. Ayrıca, paket stok bol miktardadır, bu da harika bir şansınız olduğu anlamına gelir. Bunca zamandır dışarıda tuttuğunuz Xbox oyunu.

ABD Xbox One fırsatları şu saatte başlıyor: bu haftasonu sadece 169,99 dolar, üç oyunlu Digital Edition paketinde 80 dolarlık harika bir fiyat indirimi. Suyun diğer tarafında, İngiltere de sadece indirilen konsolda indirimlerden yararlanıyor ve £ 50 tasarrufla fiyat getiriyor 149 £ 'a kadar şimdi.

Bu konsol yalnızca dijitaldir, yani fiziksel oyunlar için disk sürücüsü yoktur. Bu Xbox One fırsatlarından sadece hızlı, ucuz eğlence arıyorsanız, bu daha az parayla oynamak için harika bir fırsat sunuyor. Bunlar sayesinde özellikle doğru Xbox Game Pass satışları de.

Bununla birlikte, uzun süredir devam edeceğinizi düşünüyorsanız ve gelecekte ikinci el oyunlardan tasarruf etmek istiyorsanız, bulduğumuz muhteşem Xbox One S ve Xbox One X fırsatlarına göz atmak isteyebilirsiniz .

Bugün ABD'deki en iyi Xbox One fırsatları

Xbox One S Tümü Dijital Sürüm | Minecraft, Forza Horizon 3 ve Hırsızlar Denizi | $ 249.99 Newegg şirketinde 169.99 $
Bu, paketin daha eski bir sürümüdür, bu nedenle Fortnite DLC gibi daha yeni sürümler yerine Forza Horizon 3'ü alıyorsunuz. Ancak, bu hala ucuz bir Xbox One konsolu ile mükemmel bir oyun paketi ve bir kez en yeni Game Pass Ultimate fırsatları yolundasın.
Fırsatı Görüntüle

1 TB Xbox One S paketleri | Başlangıç ​​fiyatı: 248 $
Bu hafta Newegg'te yalnızca 248 $ 'dan başlayan çok sayıda Xbox One S paketi bulacaksınız. Bu, Star Wars Jedi: Fallen Order, tam numaralı Gears of War koleksiyonu ve diğerleri arasında NBA başlıkları gibi en iyi oyunlarda büyük tasarruf.
Fırsatı Görüntüle

Xbox One X paketleri | Microsoft'ta 399 $
Tam 4K deneyimini arıyorsanız, doğrudan Microsoft'tan bol miktarda Xbox One X paket teklifi alabilirsiniz ve önyükleme için 100 $ indirim yapabilirsiniz. Burada tüm klasik paketleri ve birkaç sınırlı sayıda aynı fiyata bulacaksınız.
Fırsatı Görüntüle

İngiltere'de bugünün en iyi Xbox One fırsatları

Xbox One S Tümü Dijital Sürüm | Minecraft, Hırsızlar Denizi, Fortnite DLC | £ 199,99 Microsoft'ta 149 £
Bu süper ucuz Xbox One fırsatı şu anda sadece 150 £. Bu üç oyun da dahil olmak üzere çarpıcı bir teklif. Bu modelde herhangi bir fiziksel oyun oynayamayacaksınız, ancak yine de masiflerden yararlanabilirsiniz. Game Pass kütüphanesi ve indirilebilir başlıklara kaydedin.
Fırsatı Görüntüle

Xbox One S paketleri | Microsoft'ta £ 209
Bu hafta Microsoft'ta yalnızca £ 209 karşılığında çok sayıda Xbox One S paketi bulacaksınız. Star Wars Jedi: Fallen Order, Gears of War koleksiyonu ve Roblox paketleri fiyat düşüşüne dahil edildi ve Forza Horizon 4 yakın zamanda stokta kalmadı.
Fırsatı Görüntüle

Xbox One X paketleri | Microsoft'ta 259 £
Bununla birlikte, yalnızca 50 £ daha fazla tutarla, Microsoft'un bu muhteşem Xbox One X fırsatlarıyla 4K modeline yükseltebilirsiniz. Star Wars Jedi: Fallen Order, Gears of War koleksiyonu ve Forza Horizon 4 gibi paketlerde £ 90 tasarruf ediyorsunuz.
Fırsatı Görüntüle

Diğer Xbox One fırsatları

En son gelişmeleri takip ediyoruz Xbox One fırsatları ve satışları tam burada TechRadar'da, ama daha fazlasının peşindeyseniz Live Gold Otel Fiyatları biz de sizi koruduk. Hatta izliyoruz Xbox One oyun kumandası fiyatları web'de de görebilirsiniz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*