Bu çevrimiçi eğitim kursları ve öğreticileriyle Go'yu öğrenin

Bu çevrimiçi Go kursları hem acemi kodlayıcıların hem de uzman geliştiricilerin Go programlama dilini öğrenmesine yardımcı olabilir.

Go (bazen Golang olarak da adlandırılır) Google'da geliştirilen ve 2012'de piyasaya sürülen açık kaynaklı bir proje ve programlama dilidir. Modern veri merkezlerinde kullanılan birçok açık kaynaklı araç Go'ya dayandığından, popülerliği kısmen artmıştır. İle ilişkilendirildi
2019 Maaş Raporunda en yüksek maaş alan roller ve HackerEarth tarafından yapılan 2020 anketinde "öğrenilecek diller" listesine liderlik etme
. Google, Uber, Dropbox, IBM, Twitch, Netflix gibi büyük şirketler Go kullanıyor. İster dil konusunda yeni olan bir geliştirici olun, ister becerilerinizi yenilemek isteyen biri olun, TechRepublic Academy, LinkedIn Learning ve Udemy'nin bu çevrimiçi Go kursları ve eğitim materyalleri, Go programlama için hem temel hem de gelişmiş teknikleri öğrenmenize yardımcı olabilir.

Bilgilendirme: TechRepublic, bu sayfada yer alan bazı ürünlerden komisyon alabilir. TechRepublic ve yazar bu bağımsız inceleme için tazmin edilmemiştir.Satılık-19867-özel satış-afiş-bg.jpg

StackCommerce © 2020

TechRepublic Academy kurs açıklamasından: "Go programlama becerilerinizi geliştirin ve bu başlangıç ​​dostu kursla kazançlı bir kodlama kariyerine doğru çalışın! Temel Go komutlarından kendi blogunuzu oluşturmaya kadar bu kurs, Google'ın gerçek programlama projelerini oluşturmaya başlamak için gerekenlere kapsamlı bir bakış sunar. ünlü Go programlama dili. "

TechRepublic Akademisi


TechRepublic Academy'den daha fazla çevrimiçi kursTechRepublic Academy Google Go'yu Öğrenin

StackCommerce © 2020

TechRepublic Academy kurs açıklamasından: "Git dili, Google'da birçok programlama görevini basitleştirmek için geliştirilmiş açık kaynaklı bir programlama dilidir. Kodlama repertuarınıza eklemek için mükemmel bir dildir ve kendinizi benzer yeteneklere sahip diğer programcılardan ayırmanıza yardımcı olabilir. Bu derste, Go sözdizimini ve Go'nun etkin işlevlerini kullanarak programlarınızı nasıl düzenleyeceğinizi öğrenin. "

TechRepublic Akademisi


TechRepublic Academy'den daha fazla çevrimiçi kursgoogle-go-programlama-language.jpg

StackCommerce © 2020

TechRepublic Academy kurs açıklamasından: "Go, Google tarafından geliştirilen basit, güvenilir ve verimli bir yazılım oluşturmayı kolaylaştıran açık kaynaklı bir programlama dilidir. Yorumlanmış, dinamik olarak yazılan bir dilin kolaylığını, statik olarak yazılan, derlenmiş bir dilin verimliliği ve güvenliği ile birleştirmeye çalışır. Sonuçta, programlama sürecini hızlandırır ve bu kurs Go ile çalışmak için bilmeniz gereken her şeyi size öğretir. "

TechRepublic Akademisi


TechRepublic Academy'den daha fazla çevrimiçi kurs

David Gassner adlı geliştiricidenDavid Gassner ile git

LinkedIn Corporation © 2020

LinkedIn Learning kursu açıklamasından: "Bu kurs, geliştiricilerin temel dil öğelerini ve sözdizimini kapsayan Go'ya başlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. David Gassner, Go geliştirmesini masaüstünden kaldıran çevrimiçi bir araç olan Go Playground da dahil olmak üzere Go iş akışında kullanılan araçları ve becerileri tanıtır. temel programlama görevlerini kapsar: değerleri yönetmek, matematik operatörlerini kullanmak, değerleri karmaşık türler olarak depolamak ve program akışını yönetmek. Ayrıca, maksimum okunabilirlik ve performans için Go kodunun nasıl yapılandırılacağını öğrenin, dosyaları okuyun ve yazın ve basit web istekleri yapın. "

LinkedIn Learning


LinkedIn Learning'ten daha fazla çevrimiçi kurs

Miki Tebeka ileMiki Tebeka ile Temel Eğitime Gidin

LinkedIn Corporation © 2020

LinkedIn Learning açıklamasından: "Bu ders, geliştiricilerin sözdiziminin esaslarından başlayarak Go ile üretken olmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Go sayıları ve dizeleri gibi temel türlerin temellerini öğrenin; koşullu ve döngülerle çalışma, yapılar ve yöntemlerle nesne yönelimli kod oluşturma; Eğitmen Miki Tebeka ayrıca goroutinler ve kanallar gibi eşzamanlılık özelliklerini ve API'lerle ve veritabanlarıyla ağ iletişimi için bağlantı özelliklerini de vurgulamaktadır Son proje için Mika, öğrendiğiniz her şeyi birleştiren yüksek eşzamanlı bir sunucunun nasıl oluşturulacağını gösterir Go tarafından desteklenen tek bir şık çözüm haline geldi.

LinkedIn Learning


LinkedIn Learning'ten daha fazla çevrimiçi kurs

Oluşturan Todd McLeodGoogle Go'yu Kodlamayı Öğrenin

© 2020 Udemy, Inc.

Udemy kursu açıklamasından: "Bu kurs hem yeni başlayanlar hem de deneyimli geliştiriciler için mükemmeldir. Kurs örnekler, uygulamalı alıştırmalar, uygulamalı alıştırmalara çözümler ve inanılmaz bir kod deposu ile doludur. Bu kurs dünyanın önde gelen Go Programlama Eğitmenlerinden biri tarafından verilmektedir. Todd Amerika'da Go'yu üniversite düzeyinde öğreten ilk üniversite profesörüydü Todd 1.65 Milyondan fazla öğrenciye Go Programlama Dilinin nasıl kullanılacağını öğretti.Bu kurs yeni başlayanlara ve deneyimli geliştiricilere eğitim vermek için denenmiş, test edilmiş ve kanıtlanmıştır. Go nasıl kullanılır. "

Udemy


Udemy'den daha fazla çevrimiçi kurs

Oluşturan Todd McLeodGoogle Go ile web geliştirme

© 2020 Udemy, Inc.

Udemy kursu açıklamasından: "Go programlama dili, Google tarafından yaptıklarını yapmak için Google tarafından oluşturuldu: ölçekli web uygulamaları. Ölçekte açık kaynak kodlu. 2009'da açık kaynaklı ve 2012'de birinci sürüme ulaşan Go programlama dili, bugün web geliştirme programlaması için en iyi seçimdir. Ruby on Rails , Python, Django, Node.js, PHP ve ASP'nin hepsi yetersiz kalıyor. Go, web uygulamaları, web API'leri, mikro hizmetler ve diğer dağıtılmış hizmetler oluşturmak için günümüzün en güçlü, en performanslı ve ölçeklenebilir programlama dilidir. "

Udemy


Udemy'den daha fazla çevrimiçi kurs

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*