Bu EE Huawei P30 Pro anlaşmasının hiçbir ön maliyeti ve bazı düşük aylık faturaları yok

Halen piyasadaki en iyi akıllı telefonlardan biri olmasına rağmen, Huawei P30 Pro fırsatları Son zamanlarda fiyatta bazı hızlı düşüşler gördük, şimdi üst düzey bir akıllı telefona ihtiyaç duyan herkes için mükemmel bir seçim.

Ve tüm fiyat düşüşlerinden, daha düşük bir aylık harcama istiyorsanız, yeni bir plan en güçlü seçim gibi görünüyor. Maliyeti kesinlikle hiçbir şey açık ve ayda sadece £ 28, zaten en ucuz seçeneklerden biri haline getiriyor.

Ve daha da ucuz hale getirmek için, Huawei şu anda nakit olarak 120 £ teklif ediyor, yani bu sözleşme için ayda sadece 23 £ etkili bir şekilde ödeyeceksiniz. Bu fiyata, telefonun RRP'sinden çok daha az ödeme yaparken EE ile ilgili 16GB veri alıyorsunuz.

Bu planı aşağıda görebilirsiniz veya P30 Pro'nuzla daha fazla veri istiyorsanız, Bu plana Three'den bakın, 100 GB veri ve aynı geri ödeme ödülüyle tamamlanır.

bölen

En iyi Huawei P30 Pro fırsatları + £ 120 cashback:

Huawei P30 Pro ne kadar iyi?

Huawei P30 Pro, piyasadaki en yenilikçi cihazlardan biri olarak sürekli olarak övgü alıyor ve bu övgülerin birçoğu kamerasına yönelik. İnanılmaz 50x zoom kamera, akıllı AI fotoğrafçılık özellikleri ve genel olarak kusursuz kalite ile hiçbir şey tam olarak eşleşemez.

Kameranın yedeklenmesi, yüksek kaliteli sonsuz ekran, ton güç ve devasa bir pildir. Başka bir deyişle, Huawei P30 Pro burada sadece bir veya iki yarışmacı ile dünyanın en iyi akıllı telefonunun spotu için mücadele ediyor.

TechRadar'ın Huawei P30 Pro incelemesini buradan okuyun

Nakit geri ödemeniz nasıl talep edilir:

Tek yapmanız gereken 26 Mart'tan önce bir Huawei P30 Pro fırsatı satın almak. Bundan sonra Huawei sitesine gidin ve nakit iadeni talep et talep formu aracılığıyla. Cashback'inizin gelmesi 30 gün kadar sürebilir, bu yüzden hemen görmüyorsanız çok fazla endişelenmeyin.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*