Bu fantastik Lenovo Smart Display fırsatı ile daha az parayla daha iyi görüntülü görüşme yapın

Düşük kaliteli görüntülü görüşmelerden sıkıldınız mı? Bu Lenovo Smart Display fırsatları, sanal asistanınızdan ekstra işlevsellik sunmak ve aynı zamanda stressiz video görüşmeleri yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış popüler Google Asistan ekranlarında büyük tasarruflar sunar.

Artık 8 inçlik Lenovo Akıllı Ekranı alabilirsiniz sadece 99 $ / £ 159, İngiltere'de 7 inçlik modelde daha da fazla tasarruf sağlayarak – şimdi sadece £ 79.99. Bunlar havuzun her iki tarafında fantastik fiyatlar ve video görüşmelerinizi daha az ücret karşılığında geliştirmenin mükemmel bir yoludur.

Lenovo Akıllı Ekran, Google Asistan'ı kullanarak etkileşime girebileceğiniz ayrı bir ekran görevi görür. İster YouTube videoları (mutfaktaki tarifleri takip etmek için inanılmaz derecede kullanışlı), e-postanızı, takviminizi ve haber uyarılarınızı elinizin altında tutun ya da mükemmel netlikte görüntülü arama yapın, bu Lenovo Smart Display fırsatları şu anda mükemmel bir değer sunuyor.

Daha fazlasını mı arıyorsunuz? Alexa işlevselliğine sahip Lenovo Smart Tab M10'u da alabilirsiniz ABD'de sadece 159 dolar karşılığında ve İngiltere'de 149 £.

ABD'de bugünün en iyi Lenovo Smart Display fırsatı

Lenovo Akıllı Ekran 8 inç | 199 $ B&H'de 99 $ Fotoğraf
8 inçlik Lenovo Akıllı Ekranı şu anda B&H Photo'da 99 $ karşılığında alabilirsiniz. Daha büyük 10 inçlik modelin son birkaç gün içinde düştüğünü gördük, bu yüzden bu 100 £ tasarruf şu anda en iyi anlaşma. Hızlı hareket et, şu anda inanılmaz derecede hızlı satılıyorlar.
Fırsatı Görüntüle

İngiltere'de bugünün en iyi Lenovo Smart Display fırsatları

Lenovo Akıllı Ekran 7 inç | £ 119 BT şirketinde 79.99 £
7 inçlik Lenovo Akıllı Ekran şu anda BT'de sadece 79,99 £ karşılığında satılıyor. Bu, orijinal fiyattan £ 40 indirim – evden bağlantıda kalmak için ucuz bir görüntülü sohbet sistemi arıyorsanız mükemmel.
Fırsatı Görüntüle

Lenovo Akıllı Ekran 8 inç | £ 179.99 AO'da £ 159
Daha büyük bir ekran için 8 inçlik Lenovo Akıllı Ekran ünitesine bakacaksınız. AO'da şu anda 20 £ tasarruf edebilirsiniz, perakendeci de ücretsiz ve ertesi gün teslimat seçenekleri sunmaktadır.
Fırsatı Görüntüle

  • Tüm akıllı ev fırsatlarını inceleyin AO'da

Daha fazlasını bulacaksınız akıllı ev fiyatları tam burada TechRadar'da, ancak özellikle akıllı hoparlörler ve ekranlar arıyorsanız, sizi En iyi Amazon Echo satışları şu anda kullanılabilir, ya da en iyi Google Home fırsatları.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*