Bu hafta Amazon Fire Kids Edition tabletlerde% 35'e kadar tasarruf edebilirsiniz

Bu Amazon Fire Kids Edition tablet fırsatları, çocukları evde eğlendirmek istiyorsanız mükemmeldir, ancak ebeveyn denetimleri veya görüntülemelerini içerik üzerinde ekstra bir göz tutmak istemiyorsanız. Bu hafta çocuk dostu tablette% 35'e kadar tasarruf edebilirsiniz ABD'deki fiyatlar 69,99 dolara düştüve İngiltere müşterileri 7,99 TL.

Bu fiyatlar son birkaç ay içinde olduğu kadar düşük olmasa da, benzer ürünlerde stok var ve Fire 8 ve Fire 10 tabletleri bile bir süredir azalıyor. Bu, bu tasarrufların ellerinizi ucuz bir tablet anlaşmasına almak ve cebinizde biraz değişiklik tutmak için nadir bir fırsat olduğu anlamına gelir.

Amazon Fire Kids Edition tabletleri, tam ebeveyn kontrolleri, katı içerik izleme ve küçük çocuklarınızı güvende tutmak için uyarlayabileceğiniz ekstra güvenlik özellikleriyle en genç kullanıcılarına yöneliktir. Ayrıca, çocuklara karşı korumalı bir kılıfın yanı sıra bir yıllık Çocuklar için Ateş Sınırsız alacaksınız. Bu abonelik hizmeti, isteyebileceğiniz tüm eğlence içeriğine erişim sağlar ve beklenmedik mikro işlemler tehdidini durdurur.

Aşağıda, çocuklar için en sevdiğimiz ucuz tablet fırsatlarımızı topluyoruz, ancak sayfadan daha fazla Amazon Fire Kids Edition fırsatı da bulacaksınız.

ABD'de Amazon Fire Tablet Kids Edition fırsatları

Amazon Fire 7 Çocuk Sürümü | $ 99.99 Kohl's şirketinde $ 69.99
Kohl's'de bu hafta Fire 7 Kids Edition tabletinde 30 $ tasarruf edin. Kolay ebeveyn kontrolleri, çocuklara dayanıklı bir kasa ve bir yıl boyunca Amazon Kids Unlimited ile küçükleri iç mekanlarda eğlendirmek için bol miktarda güvenli içerik topluyorsunuz.

Fırsatı Görüntüle

İngiltere'de Amazon Fire Kids Edition tablet fırsatları

Amazon Fire 7 Çocuk Sürümü | £ 99.99 Amazon'da 64,99 £
Amazon Fire 7 Kids Edition, bu hafta İngiltere'de Amazon'da% 35 indirimli. Çocuklar için Fire sistemindeki en iyi içeriğe bir yıllık abonelik, düşmeye karşı dayanıklı bir kasa ve kolay ebeveyn kontrolleri ile Amazon'dan alışveriş yaparken iki yıllık bir garanti alıyorsunuz. Bu, özellikle sakar küçük bir parçanız varsa, hemen bir yedekle kaplandığınız anlamına gelir.
Fırsatı Görüntüle


Daha fazlasını mı arıyorsunuz? Biz hepsini yuvarlıyoruz en ucuz tablet fiyatları tam burada TechRadar'da, ama daha fazlasını arıyorsanız Fire Tablet satışları özellikle de arkanı kolladık.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*