Bu harika BT fiber geniş bant anlaşmasıyla kendinize 80 £ ödül kartı kazanın

Orada en ucuz ISS olmayabilir, ancak BT'nin son teklifi oldukça etkileyici. Sağlayıcı en iyi değerini aldı fiber genişbant anlaşma ve lezzetli bir hediye ile eşleştirdi.

Teklif BT'nin Süper Hızlı Fiber planında geliyor, bu da size ortalama 50Mb ve 80 £ 'BT ödül kartı' anlamına geliyor. Ayda 28,99 TL! Ödül kartı aslında hem çevrimiçi hem de mağazalarda kullanılabilen bir Mastercard'tır çünkü hiçbir şey bir alışveriş gezisinden … lifle daha iyi eşleşmez?

Oldukça fantastik bir teklif, ancak plan 24 aylık bir sözleşme olduğu için taahhüt fobi olmayan insanlar için idealdir, yani iki yıl boyunca bağlanırsınız.

Ve bu çok uzun geliyorsa, neden en iyisine bakmıyorsunuz? genişbant fiyatları çevirin. Bu anlaşmaya hazır mısınız? Bu BT teklifi aşağıda da bulunabilir.

BT'nin yepyeni genişbant fiyatları tam olarak:

BT Ödül Kartı nedir?

Ödül Kartı BT'nin gönderdiği, Mastercard'ı kabul eden herhangi bir yerde kullanabileceğiniz ön ödemeli bir kredi kartıdır. Kısacası, dünya çapında yaklaşık bir milyon dükkan, kafe ve restoran, bu yüzden harcayacağınız, harcayacağınız, harcayacağınız yerleri bulmakta zorlanmamalısınız.

Temassız değil, eski moda bir çip ve pin kartı. Ancak, Ödül Kartınızı taktıktan sonraki üç ay içinde talep ettiğinizden emin olun, aksi takdirde tüm parayı kaybedersiniz.

Günün en iyi genişbant fırsatları

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*