Bu harika iPhone 11 fırsatları, paketler, filmler ve daha fazlası için% 50 indirim sunuyor

İngiltere'nin kilitlenmesinin tam olarak yürürlüğe girmesiyle, paketler ve çevrimiçi alışveriş arzusu anlaşılır bir şekilde arttı. Ancak bu tür faaliyetler ucuz değildir ve biraz yardım eli uzun bir yol kat eder.

Neyse ki, eğer telefon sözleşmesi son zamanlarda sona erdi veya yeni bir iPhone'un cazibesi çok fazla hale geldiğinde, yeni bir telefon almanın ve paketler, filmler ve daha fazlasında büyük bir indirim yelpazesi elde etmenin kolay bir yolu var … sadece TechRadar ile.

İPhone 11'in herhangi bir 64GB modelinde Mobiles.co.uk, şu anda 12 aylık bir Tastecard alabilirsiniz. Normalde kodu girerek ayda 39,99 TL TECHTC kasada tamamen ücretsiz bir tane alabilirsiniz.

Tastecards, Rakuten'den Pizza Hut, Domino's ve Absurd Bird gibi% 50 indirim, Pact Coffee'den ucuz kahve çekirdekleri, Beer52'de% 50 indirim ve diğer promosyonlardan indirimlerle indirimler sunuyor. Ve bir yıl sürdüğü göz önüne alındığında, kilitlenme bittiğinde dışarı çıkıp tüm restoranlarda kullanabilirsiniz.

En iyisini seçtik iPhone 11 fırsatları bu teklifi içeren ve aşağıda listeleyen Ya da mevcut tüm fırsatları kesinlikle görmeyi tercih ediyorsanız, Mobiles.co.uk'nin iPhone 11 bölümü.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*