Bu indirimli iPhone XS ve XR fırsatları, yeni cihazınıza bir paket kazandıracak

2020 telefon fiyatları aşağı hissettiriyor? Neyse ki orada herhangi bir Apple hayranı için, önceki yılki aralıkta son zamanlarda etkileyici bir fiyat düşüşü gördü ve sizi daha düşük fiyata en üst düzey iPhone'lar sağladı.

Hem iPhone XR hem de iPhone XS'de, Mobiles.co.uk fiyatları düşürdü ve iki mükemmel iPhone fırsatları. Daha ucuz iPhone XR için gidin ve 22 GB'lık güçlü bir veri için ayda 30 £ ödeme.

Sürümüne yükseltme iPhone XS ayda sadece 1 sterline mal olacak daha fazla ve verilerde küçük bir düşüş. Bununla birlikte, İngiltere'nin en hızlı 4G ağı olan EE'ye daha iyi bir telefon alacak ve ineceksiniz.

Bu sözleşmelerin her ikisini de aşağıda tam olarak bulabilirsiniz. Veya ikisi de bir cihazdan ihtiyacınız olan şeye uymuyorsa, en iyi cep telefonu fiyatları daha uygun bir teklif bulmak için kılavuz.

Şu anda en iyi iPhone XS fırsatları:

Peki iPhone XS ve XR hakkında bu kadar iyi olan nedir?

iPhone XS:
İlk piyasaya çıktığında iPhone XS anlaşmalarının yüksek maliyetinin iyi bir nedeni vardı. O zamanlar, dünyanın en iyi telefonlarından biriydi ve gerçekçi olarak, hala orada.

Cihaz genelinde her şey birinci sınıf hisseder. Apple'ın akıllı HDR özellikli sonsuz OLED ekranı çarpıcı görünüyor ve 2658mAh bataryası önceki seçeneklerde büyük bir gelişme. Önceki modelden büyük ölçüde geliştirilmemiş olmasına rağmen, şu anda ve özellikle bu fiyat için alabileceğiniz kadar yüksek kaliteli bir telefon.

Tam yazımızı okuyun iPhone XS incelemesi.

iPhone XR:
Şu anda piyasadaki en iyi iPhone'lardan biri olarak (iPhone 11 ve 11 Pro ile bile!) İPhone XR ile sevilecek çok şey var. Her şeyden önce, pil gerçekten göze çarpıyor. İPhone 11'in piyasaya sürülmesinden önce, bu 2942 mAh'deki en büyük Apple bataryasıydı.

Sporting Apple'ın Liquid Retina ekranı ve güçlü bir A12 Bionic çipi, bu daha bütçe amiral gemisine gitmek, şartnamelere çarpmak anlamına gelmiyor.

Tam yazımızı okuyun iPhone XR incelemesi

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*