Bu iPhone 11 Pro Max fırsatı şaşırtıcı derecede düşük bir fiyata sınırsız EE verisi sunuyor

iPhone 11 Pro Max fırsatları Hangi ciddi anlamda pahalı, enerji verimliliği sözleşmeleri en pahalı ağ olma eğilimindedir ve sınırsız veri planları ciddi para akıtıcılarıdır. Peki bu üç kombinasyonun şaşırtıcı derecede düşük bir maliyeti ne olabilir?

Eh … bu iPhone 11 Pro Max için şaşırtıcı derecede düşük, başka hiçbir yerde ayda £ 69 uygun fiyatlı düşünürdüm! Ve yine de bu yakışıklı ile, bu sözleşme için bir şekilde daha yüksek bir fiyat beklenir.

Bu, diğer planlardan çok daha fazlasını sunarken, Pro Max'te bulunan diğer birçok planla aynı fiyata geliyor, yani sıçramak için paraya sahipseniz, bu en iyi plan olabilir.

Tabii ki, bu hala sizin için kör edici bir şekilde pahalıysa, iPhone 11 fırsatları veya iPhone 11 Pro fırsatları masrafları gerçeğe geri çekebilir. Ancak her şeyi yapmak istiyorsanız – ideal iPhone 11 Pro Max'iniz sizi aşağıda bekliyor.

Bu büyük veri iPhone 11 Pro tam olarak ilgileniyor:

Peki, iPhone 11 Pro Max hakkında bu kadar iyi olan nedir?

Evet, Apple'ın en pahalı cihazları var, ancak nedenini görmek açık. Hat özelliklerinin üstünden pompalanırken, büyük Apple fanları içeri çekilecek.

İster pazarın en hızlı CPU'su, ister 3969mAh pil, çarpıcı Super Retina XDR OLED ekran (normal dilde çok yüksek çözünürlük) veya üçlü kamera kurulumu olsun, iPhone 11 Pro Max gerçekten en üst seviyede.

Tam yazımızı okuyun iPhone 11 Pro Max incelemesi

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*