Bu iPhone 7 anlaşması, neredeyse hiçbir ön maliyet olmaksızın ayda 19 £ 'a düşüyor

Evet iPhone 11 Pro inanılmaz bir telefon, Samsung Galaxy S20 gerçek bir kazanan ve Google Pixel 4 bir kamera kralı ama tüm bu telefonların ortak noktası, çok paradan.

Bununla birlikte, faturalarınızı düşük tutacak bir telefondan hoşlanıyorsanız, sadece bunu yapmak için bir iPhone anlaşması yaptık. Bu, birkaç nesil geri dönmek anlamına gelecektir, ancak bunu yapmak istiyorsanız, sadece 19 sterlinlik aylık fatura alabilirsiniz.

Söz konusu anlaşma iPhone 7'de. Bu ayda 19 £ maliyeti ve peşin sadece 99p – cüzdan boşaltma şeyler burada ödeyecek! Bu fiyat sizi Vodafone ağındaki 2 GB veri ile ödüllendirir.

Tabii ki, bu kesinlikle ucuz olsa da, bu veriler bazıları için biraz eksik olacaktır. Bu büyük veri hayranları kampına girerseniz, en iyi kılavuzumuza göz atın cep telefonu fiyatları başka ne olduğunu görmek için.

Mobiles.co.uk adresinden iPhone 7| Vodafone | 99p açık | 2GB veri | Sınırsız dakika ve metinler | £ 19pm
Şu anda, buradaki en ucuz iPhone fırsatlarından birine benziyor. Vodafone'da ayda sadece £ 19 ve 99p'lık bir fiyatla 2GB veri alıyorsunuz. Bu kadar ucuz başka bir iPhone anlaşma bulmak bazı zorluklar getirecektir!
Fırsatı Görüntüle

İPhone 7 iyi bir telefon mu?

Bu şimdi Apple'ın eski cihazlarından biri olabilir, ancak bu kötü bir telefon olduğu anlamına gelmez. Aslında, bu fiyat etiketinde bu muhtemelen en iyi telefonlardan biridir.

Düşük ışık koşullarında iyi çalışan bir kameraya sahiptir, suya dayanıklıdır ve güçlü pil ömrüne sahiptir. Tüm bunların yanı sıra iPhone 7, yaşı göz önüne alındığında oldukça güçlü bir işlemciye sahip.

Tam yazımızı okuyun iPhone 7 incelemesi

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*