Bu mega değerli Google Pixel Slate fırsatı, 500 doların altında bir fiyata ücretsiz bir klavye ve kalem sunuyor

Teknoloji devi, ikisi bir arada tablet teklifinin fiyatını düşürmek için çalışırken, geçen hafta boyunca Google Pixel Slate anlaşmalarında bir telaş görüyoruz. Çalışmış gibi görünüyor ve artık ücretsiz bir klavyeye sahip bir Google Pixel Slate tablet alabilirsiniz (199 $ değerinde) ve kalem (99 $ değerinde) 500 doların altında.

Söz konusu tablet, sunulan en küçük tablettir – 64GB depolama alanı ve kaputun altında 8GB RAM. Ancak, bu Google olduğu için, bu büyük ölçüde tarayıcı tabanlı bir ilişki olacaktır, yani işleri hafif tutmak için bulutunuzu iş yükünüzün çoğunda kullanabilirsiniz. Durduğu gibi, bu mükemmel bir Google Pixel Slate satışı ve hareket halindeyken esnek çalışma için ucuz bir tablet arıyorsanız buna değer.

Bu Google Pixel Slate fırsatları, özellikle rakip Surface Pro 7 modellerine kıyasla tabletin çalkantılı lansmanını dikkate alarak şaşırtıcı derecede güçlü bir değer sunuyor. Bununla birlikte, biraz daha fazla güce sahip bir şey arıyorsanız, bu hafta bazı ekstra Surface Pro 7 fırsatları var dedi. Bu 599 $ teklif 128 GB SSD, 8 GB RAM ve klavyeyle birlikte bir i3 modelinde size bol miktarda tasarruf sağlayabilir. Sayfada daha fazla Surface Pro 7 fırsatı bulacaksınız.

Bu mükemmel bir teklif ve Google Pixel Slate'in garip bir şekilde yüksek fiyatı karşısında önceki tüketici hayal kırıklığına bir yanıt. Düzenli fiyat düşüşünü ve ücretsiz aksesuarları karışıma sokan Pixel Slate, paranız için güç açısından nihayet rakiplere karşı kendi elinde.

ABD'de değil misiniz? Ülkenizdeki en iyi Google Pixel Slate fiyatlarını bulmak için aşağı kaydırın.

Günün en iyi Google Pixel Slate fırsatı

Google Pixel Slate | M3, 8GB RAM, 64GB SSD | klavye + kalem | Best Buy'da 499 $
Bu, Google Pixel Slate fırsatlarında bulunan en küçük yapılandırmadır, ancak yine de çoklu görevler için burada güçlü bir 8GB RAM alıyorsunuz. 64GB SSD depolama ile aynı zamanda oldukça hızlı bir alan toplarsınız, ancak harici depolama seçenekleriyle bunu her zaman genişletebilirsiniz. Ayrıca, önyüklemek için ücretsiz bir kalem ve klavye alabilirsiniz!
Fırsatı Görüntüle

Google Pixel Slate, rakip bir Surface Pro 7'den biraz daha yüksek ve iPad Pro'dan çok daha yüksek olan 3000 x 2000 çözünürlüğe ve 293 ppi'ye sahip muhteşem bir 12,3 inç Moleküler Ekran sunuyor. Bu ekran, oyunlarınızın, filmlerinizin ve şovlarınızın sesini artırmak için çift ön ateşleme hoparlörlerine sahip 7 mm'lik ince bir kabukta oturuyor.

Körü körüne etkileyici bir ekrana sahip çok yönlü 2'si 1 arada bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız, bu Google Pixel Slate anlaşmasından kesinlikle yararlanırız. Desteklenen Chromebook'taki değerle ilgili ilk endişeler çok fazla olsa da, son fiyat düşüşü ve burada topladığınız ekstralar mükemmel bir anlaşma sağlar.

Daha ucuz tablet fiyatları

Surface Pro 7 de bu hafta bazı indirimler yapıyor, bu da ucuz tabletinizde biraz daha fazla güç arıyorsanız özellikle iyi bir haber. Burada Google Pixel Slate anlaşmasına benzer bir 599 dolar teklif bulacaksınız, ancak bu fiyat artışını haklı çıkarmak için 128 GB SSD depolama alanı ile. Ayrıca, biraz daha fazla meyve suyu ile bir şey peşinde olmanız durumunda, daha güçlü özelliklere sahip 999 $ 'lık bir Surface Pro 7 seçtik.

Surface Pro 7 | i3, 4GB RAM, 128GB SSD | $ 959 Best Buy'da 599 $
Bu ucuz Surface Pro 7 tablet, yukarıda sunulan Google Pixel Slate üzerinde RAM'de bir adım öne çıkıyor, ancak SSD depolama alanınızı telafi etmek için iki katına çıkarıyor. Bu aynı zamanda tabletinizle birlikte gitmek için klavyeyi sunan nadir bir Surface Pro 7 anlaşmasıdır, yani hemen başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Surface Pro 7 | i5, 8GB RAM, 256GB SSD | $ 1,199.99 Best Buy'da $ 999,99
Bu i5 model Surface Pro 7, bu hafta 1.000 $ 'ın biraz altında geliyor ve yararlanmak için kaputun altında oldukça etkileyici bazı özellikler içeriyor. Bu fiyatın yukarıdaki anlaşmanın sunduğu Tip Kapak tuş takımını içermediğinden emin olun, bu yüzden bunun için 150 dolar daha bakıyorsunuz.
Fırsatı Görüntüle

En son gelişmeleri takip ediyoruz ucuz dizüstü fiyatları tüm favori perakendecilerin yanı sıra en yeni ucuz Chromebook fiyatları daha da fazla para kazanmak için. Veya yalnızca bir tabletin peşindeyseniz, bu harika iPad fırsatları ve bunlar daha ucuz Samsung tablet fiyatları.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*