Bu muhteşem VPN anlaşmasını gitmeden önce alın:% 70 indirim ve ekstra aylar ücretsiz

Doğum günleri söz konusu olduğunda, VPN fırsatları yerine pasta ve hediyelerle kutlamanızı bekleriz. Ama biz bunun tam olarak böyle olması sürpriz değil NordVPN sekiz yıllık yıldönümünü kutluyor.

Abone olursanız NordVPN'in üç yıllık planı ÜCRETSİZ olarak bir ay, bir yıl, iki yıl veya üç yıl daha alacaksınız!

Tabii ki seçim yapamazsınız – aldığınız ekstra abonelik uzunluğu sadece NordVPN tarafından 'rastgele' olarak seçilir. Eğer şanslıysanız, potansiyel olarak gelecek 6 Yıla sahip olabilirsiniz. VPN sadece üç fiyat için sıralanmış?

Ve zamanlama açısından, bu anlaşma 10 Mart Salı günü sona ermişti, bu yüzden resmi bir bitiş tarihimiz olmamasına rağmen – söyleyebileceğimiz tek şey acele etmek ve gitmeden önce almak!

Bu anlaşma ile hatırlanması gereken tek şey, peşin üç yıl boyunca tam tutarı ödeyecek olmasıdır. Ve bu ödemek için büyük bir miktar gibi görünebilir, bunun tüm VPN siber güvenliğinizin ve coğrafi kısıtlamalı içeriğin atlanmasının önümüzdeki 36 ay boyunca sıralandığı anlamına geldiğini unutmayın.

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Bu harika VPN anlaşmasını sizin için özetlediğimiz için kaydırmaya devam edin.

  • Nord'un sizin için VPN olup olmadığından emin değil misiniz? Bizim göz atın en iyi VPN kılavuz

bölen

Bu yıldız VPN fırsatı hakkında daha fazla bilgi edinin:

NordVPN iyi bir VPN sağlayıcısı mı?

Tek kelimeyle – evet! VPN hizmetlerinde yaptığımız tüm kapsamlı testleri ve analizleri veren ilk 10'umuzda yer alıyoruz.

Gizlilik konusunda endişeleriniz varsa, NordVPN'in çok sıkı bir sıfır günlük politikası vardır, yani gizliliğiniz güvenlidir ve sadece Netflix'in değil BBC iPlayer'ın da engellemesini kaldırır. Ayrıca çok hızlı bir müşteri desteğine sahiptir, böylece tüm sorgularınız anında çözülebilir, etkili bir öldürme anahtarı (güvenlikle ilgilenen herkes için idealdir).

Sonra fiyatın ek bonusu var – NordVPN, özellikle bu son VPN anlaşmasıyla, en ucuz VPN sağlayıcılarından biridir. Ayrıca, bir hesapta altı adede kadar eşzamanlı bağlantınız olabilir – bu, kaydetmeye çalışan herkes için mükemmeldir.

Hala daha fazla bilgi mi istiyorsun? Derinlemesine NordVPN incelemesi her kuytu ve çatlak içine girer.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*