Bu robot elektrikli süpürge temizleyicide %20'lik büyük bir indirim var

360 S9 Robot Vakum ve Paspas – Amazon'da 599,99 ABD doları (Kabaca 457,52 £)

360'tan S9 Robot Vakum ve Paspas, cihazın evinizdeki birden fazla katı kolayca haritalamasına olanak tanıyan ultrasonik ve LiDAR çift göz navigasyonu ile donatılmıştır. 5200 mAh pil, tek bir şarjla üç saate kadar kullanım sağlar ve eller serbest tek kullanımlık paspas pedi ile donatıldığında S9 da paspaslayabilir.

Robot çim biçme makineleri gibi, pil ömründeki gelişmeler, yerleşik akıllı yetenekler ve ölçek ekonomileri sayesinde robot elektrikli süpürgeler artık oldukça yaygın bir manzara. 360 S9 piyasadaki en yeni modellerden biridir ve Ağustos 2020'nin sonuna kadar, aplomb ile paspas ve vakum yapabilen nispeten uygun fiyatlı bir model arıyorsanız, onu oldukça çekici kılan önemli bir indirim ile geliyor.

360 S9, görev listesindeki odalarda gezinmek için üç ayrı teknolojiye güveniyor; 10 kata kadar depolayabilen geleneksel bir 2D harita sistemi, ultrasonik (kabaca yarasaların işleyişine benzer) ve LIDAR (Lazer görüntüleme, algılama ve menzil), kendi kendini süren araçlarda oldukça yaygın olan bir dizi teknoloji.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*