Bu Sky TV ve geniş bant fırsatlar ile 324 £ tasarruf etme fırsatını kaçırmayın

Açıkçası, Sky her zaman en düşük fiyatlı genişbant fırsatlarına sahip değildir. Ancak şirketin en son teklifleri sayesinde, Sky TV ve geniş bant fırsatlar.

Bu fırsatlarla, Sky's Superfast TV Paketi için ayda 37 £ veya Superfast, Sports & Cinema'da her şeyden çıkmak için ayda 68 £ arasında seçim yapabilirsiniz.

Sky'ın web sitesine gitmek ve bu muhteşem fırsatlardan herhangi birini torbalamak için buraya tıklayın

Hangisini seçerseniz seçin, Sky'ın süper hızlı 59Mb'sine (ortalama hız) bağlanacaksınız fiber geniş bant – öngörülebilir bir gelecek için evden çalışmayı bekliyorsanız, oldukça kullanışlı olabilir.

Sky Atlantic'in beğenilerine erişim, Westworld, Avenue 5, Breeders ve Chernobyl gibi bol bol değerli seriler anlamına geliyor.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bu fırsatları tam olarak okumak için kaydırmaya devam edin – satılırsanız ne zaman sona ereceklerinden emin olmadığımız için bu pazarlıkları hızlı bir şekilde paketlemenizi öneririz. Ve ikisi de sizin için doğru teklif değilse, sitemize göz attığınızdan emin olun. en iyi genişbant ve TV fırsatları kılavuz.

Sky TV ve geniş bant fırsatları tam olarak

Sky geniş bant ile başka ne alabilirim?

Meşgul haneler veya akış için mükemmel şekilde uygun olan 59Mb'lik süper ortalama indirme hızlarının yanı sıra, paketinizi özelleştirebilirsiniz. Sky, paketinizi seçerken seçebileceğiniz birkaç eklentiye sahiptir; bunlardan bazıları Netflix, Multiscreen, BT Sport, Kids ve daha fazlasını içerir!

Ayrıca, tüm bu içeriğin tadını çıkarmak için yeni bir TV pazarındaysanız, en son ürün yelpazemiz aracılığıyla çok para tasarrufu yapmanıza ve en iyi fiyatı almanıza yardımcı olabiliriz. ucuz TV fiyatları.

Günün en iyi genişbant fırsatları

Evinizin mükemmelliği için avınıza devam etmek istiyorum genişbant fiyatları? Ardından, özel kılavuzumuza gitmek için bağlantıyı tıklayın veya geniş bant karşılaştırmamıza göz atın …

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*