Bu son Sky TV fırsatlarıyla £ 108 tasarruf edin – Netflix, Sky Cinema ve daha fazlasını edinin

Sky'ın her zaman güvenilebileceği bir şey varsa, eğlence seçenekleriyle dolu TV paketleri var. Ve en son Sky TV fırsatları, 500'den fazla kutu setini torbalama şansınız var ve Netflix ayda sadece £ 25!

Dolayısıyla, ülke kilitlenmeye başlarken kendinizi yeni bir eğlence kaynağı ararken bulursanız, Sky sizi ele geçirir. Ayrıca bu, canlı TV'yi duraklatabileceğiniz, geri alabileceğiniz veya yeniden başlatabileceğiniz ve 500 saate kadar TV kaydedebileceğiniz anlamına gelen Sky Q'yu içerir.

Sky'ın web sitesine gitmek ve bu fırsatı almak için buraya tıklayın

Size tam bir zirve sunmak için, bu paketle gelen kanallar arasında Sky Atlantic, Comedy Central, MTV, Sky One ve çok daha fazlası var. Ve Netflix'in elbette birçok seçeneği var Narcos'tan The Crown'a Queer Eye'a – sadece seçimini yap.

Veya bunu yapmak istiyorsanız nihai Yapabileceğiniz TV paketi ayda 36 £ karşılığında Sky Ultimate TV ve Sinema paketini seçin. Her zamanki fiyat ayda 42 £, yani sözleşme boyunca büyük bir 108 £ tasarruf bakıyorsunuz.


Bu indirimli TV Sky fiyatları tam olarak

Sky Ultimate TV + Netflix | 18 aylar | £ 20 kurulum | Aylık 25 £
Bir sonraki aşırı değerli şovu bulmaya çalışıyorsanız, bu paket tam size göre! Freeview'de olmayan 100 kanaldan Netflix kütüphanesinin tamamına (evet, Mindhunter ve The Witcher dahil) tam erişiminiz var ve Sky Go eklentisi, şovunuzu izlediğiniz cihazı mobil cihazınızdan dizüstü bilgisayarınıza geçirebileceğiniz anlamına geliyor hatta tabletinizi bile.
Fırsatı Görüntüle

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*