Bu ücretsiz kariyer kaynak rehberleriyle yeni bir iş bulun

Bu TechRepublic indirmelerinde röportaj ipuçlarını, BT maaş araştırmalarını ve iş arama uygulamalarını ve site kaynaklarını okuyarak teknik kariyer tavsiyesi alın.

Yeni ve deneyimli teknoloji uzmanları, doğru işi bulmanın ne kadar zor olabileceğini biliyorlar. Kendinizi yeni bir teknoloji işi ararken tekerleklerinizi döndürürken bulursanız, TechRepublic'den bu PDF indirmeleri tam olarak ihtiyacınız olan şey olabilir.

İster teknoloji sektörüne giriyor olun, ne tür bir iş istediğinizi anlamaya çalışın, ister sadece profesyonel bir hamle yapmak istiyorsunuz, bu indirmeler oraya ulaşmanıza yardımcı olacaktır. İş arama stratejileri, röportaj ipuçları, maaşlara giren faktörler ve hatta sizin için ne tür bir işin doğru olduğunu anlamanıza yardımcı olacak bir rehber burada bulunabilir.

Bir iş aramak için masanıza zincirlenmenize gerek yok – bu 10 iş arama platformunda bazı benzersiz özelliklere sahip mobil uygulamalar var. Good & Co, kişilik testlerine verdiğiniz yanıtlara dayalı işlere rehberlik edecek, Monster Job Search, Tinder'da bir iş arıyor gibi hissediyor ve hatta teknoloji profesyonelleri için inşa edilmiş ve aynı zamanda kariyer rehberliği ipuçlarını da içeren Dice bile var.

TechRepublic içermez

İçinde bir iş arayan herkes son yirmi veya daha fazla yıl muhtemelen çevrimiçi ve muhtemelen bu kılavuzda yer alan 10 web sitesinden birinde yapmıştır. Bununla birlikte, tüm iş arama siteleri eşit olarak oluşturulmaz, bu indirilebilir PDF'nin geldiği yer. Gerçekten ve LinkedIn gibi en popüler sitelerden bazıları, neden kullanmanız gerektiği, hangi benzersiz özellikleri kullanmaları açısından açıklanır ve açıklanır. teklif ve kime hitap ediyorlar.

TechRepublic içermez

Global Knowledge, teknoloji endüstrisindeki işler hakkında bir dizi büyük yıllık rapor hazırlayan bir kuruluştur. Aslında o kadar büyükler ki, onları seçmek ve sizin için değerli olan bilgileri bulmak zor olabilir. TechRepublic sizin için kazma yaptı ve teknoloji endüstrisinde daha yüksek bir maaş kazanmaya giden en önemli faktörleri derledi. Bazı teknoloji profesyonellerinin neden bu kadar çok şey yaptığını veya benzer bir maaş kazanmak için ne yapmanız gerektiğini merak ettiyseniz, bu kılavuz tam size göre.

TechRepublic içermez

İlk izlenimler önemlidir ve hiçbiri, çalışmak istediğiniz birine bıraktığınız ilk izlenimden daha önemli değildir. Bu kılavuz, ilk izlenimi iyi bir hale getirmek için ihtiyacınız olan tüm görüşme stratejilerini size sunacaktır: Geçmişteki başarısızlıklarınız hakkında konuşmaya hazır olmaktan, nasıl sığacağınızı düşündüğünüzü paylaşmaya, görüşmelerde rahat olanlar bile bulabilir daha önce bilmedikleri bir şey.

TechRepublic içermez

Teknoloji endüstrisi, insanların sayısız farklı rol üstlendiği iş piyasasının küçük bir mikro kozmosuna benziyor. Bazıları tüm gün kodlama harcar ve diğerleri sürekli bir destek profesyoneli olarak müşterilerle arayüz oluşturur. Hangi işin sizin için doğru olduğunu bilmek, hangi sertifikaların, eğitimin ve işlerin izleneceğine karar vermede önemli bir faktördür. Bu kılavuz, sindirimi kolay "" bir işin sizin için uygun olmamasının 10 nedeni "biçiminde çeşitli konumları ayrıntılı olarak açıklamaktadır. Tanımlayıcılardan herhangi biri rahatsız edici geliyorsa, enerjinizi başka bir yerde yeniden odaklamayı bileceksiniz.

TechRepublic içermez

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*