Bu ucuz Xbox One fırsatları bu hafta sonu mükemmel can sıkıcılarını sunuyor

Ucuz Xbox One fırsatları, can sıkıntısını kırmanın mükemmel bir yoludur ve bu mükemmel Xbox One S All Digital Edition fiyatları sayesinde bu hafta sonu çok daha az bir konsol alabilirsiniz. Tam fiyatla, bu konsol tüm sisteme göre çok az rekabet avantajı sunuyor, ancak bu indirimlerde, özellikle daha pahalı modellere bağlı kalmak istemiyorsanız, toplamaya değer.

ABD Xbox One fırsatları şu saatte başlıyor: bu haftasonu sadece 169,99 ABD doları, üç oyunlu Digital Edition paketinde 80 dolarlık harika bir fiyat indirimi. Suyun diğer tarafında, İngiltere de sadece indirilen konsolda indirimlerden yararlanıyor ve £ 50 tasarrufla fiyat getiriyor 149 £ 'a kadar şimdi.

Bu konsol yalnızca dijitaldir, yani fiziksel oyunlar için disk sürücüsü yoktur. Bu Xbox One fırsatlarından sadece hızlı, ucuz eğlence arıyorsanız, bu daha az parayla oynamak için harika bir fırsat sunuyor. Bunlar sayesinde özellikle doğru Xbox Game Pass satışları de.

Bununla birlikte, uzun mesafe için içinde olacağınızı düşünüyorsanız ve gelecekte ikinci el oyunlara kaydetmek istiyorsanız, en son Xbox One fiyatları Web'den bulduk. Sık kullanılanlarımızdan bazılarını da sayfanın aşağısına yuvarlıyoruz.

Bugünün en iyi Xbox One fırsatları ve satışları

Xbox One S Tümü Dijital Sürüm | Minecraft, Forza Horizon 3 ve Hırsızlar Denizi | $ 249.99 Newegg şirketinde 169.99 $
Bu, paketin daha eski bir sürümüdür, bu nedenle Fortnite DLC gibi daha yeni sürümler yerine Forza Horizon 3'ü alıyorsunuz. Ancak, bu hala ucuz bir Xbox One konsolu ile mükemmel bir oyun paketi ve bir kez en yeni Game Pass Ultimate fırsatları yolundasın.
Fırsatı Görüntüle

Xbox One S Tümü Dijital Sürüm | Minecraft, Hırsızlar Denizi, Fortnite DLC | £ 199,99 Microsoft'ta 149 £
Bu süper ucuz Xbox One fırsatı şu anda sadece 150 £. Bu üç oyun da dahil olmak üzere çarpıcı bir teklif. Bu modelde herhangi bir fiziksel oyun oynayamayacaksınız, ancak yine de masiflerden yararlanabilirsiniz. Game Pass kütüphanesi ve indirilebilir başlıklara kaydedin.
Fırsatı Görüntüle

Diğer Xbox One fırsatları

En son gelişmeleri takip ediyoruz Xbox One fırsatları ve satışları tam burada TechRadar'da, ama daha fazlasının peşindeyseniz Live Gold Otel Fiyatları biz de sizi koruduk. Hatta izliyoruz Xbox One oyun kumandası fiyatları web'de de görebilirsiniz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*