Bu Vodafone SIM ile ayda yalnızca 8,50 £ 'dan başlayan fiyatlarla 60 GB veri alın

Büyük veri SIM sadece fırsatlar harikalar. Her ay bu korkunç "tüm verilerinizi kullandınız" metninin korkularını ortadan kaldırıyorlar. Ancak, genellikle oldukça pahalı olmaları şaşırtıcı değildir.

Ancak Vodafone'da bir şey arayanlar için oldukça büyük bir teklif ortaya çıktı. Her ikisi de ayda 20 £ fiyatla 60GB veri sunan iki şekilde geliyor.

Bu kendi başına güçlü bir fiyat ama daha iyi oluyor. Bu planların her ikisi de nakit geri ödeme promosyonlarıyla birlikte gelir ve ödediğiniz maliyeti düşürür. Tasarruf ettiğiniz miktar, ne kadar iş yapmak istediğinize bağlıdır.

Orada daha kararlı insanlar için, parayı geri ödeme seçeneğine geri dönmek isteyeceksiniz. Bu yoldan, nakit olarak 138 £ geri alıyorsunuz. Ancak paranızı sözleşmenizin 4., 6., 8., 10. ve 12. aylarında talep etmeniz gerekecektir.

Çok daha kolay yaklaşım bunun yerine size 90 sterlin nakit para kazandırır. Sizin tarafınızdan herhangi bir çalışma gerektirmez, sadece SIM planına yatırım yaparsınız ve nakit olarak 90 £ kazanırsınız.

İki sistemden hangisi sizin için daha iyi çalışıyorsa, ikisini de aşağıda listeledik ve şu anda dünyadaki diğer popüler SIM planlarının bir listesini sunuyoruz.

Bu mükemmel SIM yalnızca tam olarak ilgilenir:

Vodafone SIM sadece anlaşma: Mobiles.co.uk adresinde | 12 aylık sözleşme | 60GB veri | sınırsız çağrı ve kısa mesajlar | £ 20pm + 138 £ nakit iade
Bu ikisinden, daha büyük indirimi sağlayan anlaşma budur. Nakit parayı hesaba kattıktan sonra, ayda sadece 8,50 £ etkili bir şekilde ödüyorsunuz ve bu da aldığınız veri miktarı için bir pazarlık haline getiriyor. Ancak, bu itfa yoluyla nakit iadesi olduğundan, sözleşme boyunca yığınlar halinde talep etmeniz gerekecektir.
Fırsatı Görüntüle

Vodafone SIM sadece anlaşma: Mobiles.co.uk adresinde | 12 aylık sözleşme | 60GB veri | sınırsız çağrı ve kısa mesajlar | £ 20pm + £ 90 nakit iadesi
Tam olarak aynı anlaşma, aldığınız geri ödeme miktarında küçük bir düşüş ile. Öyleyse neden bu seçeneğe gitmek istesin? Buradaki para iadesi otomatiktir, bu nedenle yukarıdakiyle aynı düzeyde çalışma yapmanıza gerek kalmadan alacaksınız. Bu para iadesini hesaba kattıktan sonra, ayda sadece 12,50 sterlin ödüyorsunuz.
Fırsatı Görüntüle

Vodafone'da olmanın faydaları nelerdir?

Vodafone ile bir sözleşmede olmanın birkaç faydası vardır, ancak en belirgin olanı VeryMe'yi kullanmasıdır. Bu ücretsiz kahve, indirimli film biletleri almak, yarışmalar ve daha fazlasını almak için izin Vodafone ile birlikte gelen bir ödül uygulaması.

Bunun da ötesinde, Vodafone 48 AB ülkesinde ve 104'ten fazla diğer destinasyonlarda (küçük bir ek ücretle) dolaşma olanağı sunuyor. Ve tüm Vodafone SIM ve mobil planlarıyla, kullandığınız telefona bağlı olarak hem 4G hem de 5G'ye erişebileceksiniz.

Yalnızca başka SIM fırsatları nelerdir?

Şu anda, sadece en iyi SIM fırsatları Three ve Smarty Mobile'dan geliyor gibi görünüyor. Üç tane var ayda sadece £ 18 için sınırsız veri planı ve mükemmel bir ucuz seçenek sunuyor 8 GB için 8 GB veri.

Smarty Mobile ise en iyi fiyatlarını Ayda 15 sterlin için 100 GB veri plan ve 10GB aylık 30GB teklifler.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*