Bu yüksek teknoloji ürünü araçlarla golf oyununuzu geliştirin

İşte Garmin, Bushnell ve Callaway'den oyununuzda tahmin yürütmeyi ortadan kaldıran ve biraz daha eğlence katan en yeni golf ekipmanları.

Golf mevsimi ve bu yüksek teknolojili golf aletleri, daha iyi bir golfçü olmanıza yardımcı olabilir. Ya da en azından oyunu oynarken daha çok eğlenin.

Callaway ve Garmin'in telemetrelerine ve Garmin'in golfçüler için tasarlanmış akıllı saatine göz atın. Ve enerjinizi arka dokuzda tutmak için ara sıra müziğe ihtiyacınız varsa, Bushnell'de tam da aradığınız şey var.

garmin-golf-watch-s42-resize.jpg

Resim: Garmin

Garmin Approach S42, golf oynamak için ideal bir akıllı saattir ve ayrıca aksama süresi için özelliklerle donatılmıştır. Oyununuzu takip etmek için 42.000'den fazla golf sahası ile önceden yüklenmiştir. Yeşil Görünüm, pimi manuel olarak konumlandırmanıza olanak tanır ve çekiminizi yapabilir ve AutoShot algılama ile nereye düştüğünü takip edebilirsiniz. S42, akıllı bildirimler, izleme adımları ve daha fazlasını sağlar. 1,2" geniş, okunması kolay renkli dokunmatik ekrana sahiptir ve üç renkte sunulur: tunç, gül altın veya cilalı gümüş.

Garmin'de 299$

callaway-copy.jpg

Resim: Çağrı

Callaway 300 Pro Lazer Mesafe Bulucu'nun en son sürümü, golfçülerin bir sonraki deliğe tam olarak ne kadar uzak olduğunu, hatta hassas eğimi değerlendirerek anlamalarına olanak tanır. Ayrıca, pime olan mesafeyi doğrulayan yerleşik teknolojiye ve oyun sırasında kolay erişim için üniteyi araba çerçevesine bağlayan entegre bir mıknatısa sahiptir.

Callaway'de 250 dolar

yaklaşım-g80.jpg

Resim: Garmin

Garmin Approach G80, sopa başı hızının, top hızının, şut faktörünün, salınım temposunun ve tahmini mesafenin kolayca izlenmesini sağlamak için entegre bir başlatma monitörüne sahip, hepsi bir arada, birinci sınıf bir GPS golf el cihazıdır. 3.5" dokunmatik ekrana sahiptir ve dünya çapında 41.000'den fazla önceden yüklenmiş kurs ile birlikte gelir.

Garmin'de 499$

bushnell-wingman.jpg

Resim: Bushnell

Bushnell Wingman, sesli GPS mesafelerini de alan kablosuz bir hoparlördür. BITE manyetik teknolojisi ile sepetinize rahatça monte edilir.

Bushnell'de 150 dolar

garmin-rangefinder.jpg

Resim: Garmin

Garmin'in bu birinci sınıf Z82 telemetre, bir sonraki deliğe bir vızıltı ile kilitlenir. Tüm dünyada önceden yüklenmiş 41.000 golf sahasıyla birlikte gelir. Harita katmanları delik düzenini gösterir, böylece green'in arkasına, ortasına ve önüne olan mesafeyi bilirsiniz. Tehlikeleri gösterir, lazerin menzili içindeki her şeyi görebilmeniz için 2 boyutlu CourseView haritasında bir yay çizen bir lazer menzil yayı gösterir. Bir golfçünün oyununu bir sonraki seviyeye taşımak için ihtiyaç duyduğu her şey burada.

Garmin'de 600 dolar

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*