Carphone Warehouse, S20, iPhone XS, iPhone 11 fırsatları ve daha fazlasında fiyatları düşürüyor

Çoğunluğu mağazaları kapılarını kapatmış olabilir ancak çevrimiçi, Carphone Warehouse güçlü gidiyor. Bir dizi üst seviye telefonun karşısındaki eski cadde kralı, size bazı güçlü çevrimiçi fiyatlar sunuyoruz.

Bu fiyat kesintisi planları en iyi yakışıklı bir dizi özelliği, ancak en belirgin şekilde, iPhone 11 üçlüsü ve yepyeni Samsung Galaxy S20. Bu dört telefonda, Carphone normalde sunduklarından çok daha düşük fiyatlarla oldukça büyük veri seçenekleri sunuyor.

Bir iki yıl geri git ve Samsung Galaxy S10 fiyat da düştü ve Apple'ın iPhone XR ve XS. Veya daha sıkı bir bütçeniz varsa, iPhone 7 şimdi Carphone ile ayda 24 £.

Görmek harika olsa da Carphone Warehouse Otel Fiyatları Bu fiyatı düşük bırakarak, etraftaki en ucuz perakendeci olmadığını, bu nedenle de maliyetlerin düşmesine rağmen, belki daha ucuz seçenekler bile olabilir. Rehberimizi en iyi şekilde kullanın cep telefonu fiyatları aşağıda listelenen planlarla karşılaştırmak.

Carphone'dan iPhone ve Samsung fiyatlarını düşürün:

Neden Carphone Warehouse'dan satın alıyor?

Herkes adını biliyor 'Carphone Depo'ama perakendeciyi gerçekten çarpıcı kılan nedir?

'Değiştirilecek metin' özellikleri – sözleşmeleri değiştirdiğinizde numaranızı kolayca değiştirmenize olanak tanıyan – ve eski ahizenizle paradan tasarruf etmek için telefon takasları sağlayan Carphone, satın alımınızı mümkün olduğunca kolaylaştırmak için çalışıyor.

Bunu Carphone'un ertesi gün teslimat garantisi ile birleştirin ve perakendeci güçlü bir seçenek gibi görünüyor – en son fiyatları ve teklifleri Carphone Warehouse Otel Fiyatları kılavuz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*