Cep telefonu fırsatları: Bu perakendeciler hala iPhone, Samsung ve daha fazlasını sunuyor

Habere bir bakış size şunu söyleyecektir: market alışverişi teslimatı premium ve tüm çeşitlerin ürünleri sol, sağ ve ortada satılıyor. Peki yeni bir cep telefonu anlaşma almayı planlayan insanlar için, bu sizi nereye bırakıyor?

Neyse ki, yeni bir cihaz satın alması gereken herkes için, çoğu perakendeci normal şekilde devam ediyor. Satın almak isteyip istemediğiniz SIMsiz telefonlar, bir sözleşme yapın veya yeni bir sözleşme alın Yalnızca SIM fırsatı, büyük ad ağlarında ve çevrimiçi mağazalarda hala kullanılabilir durumdalar.

Tabii ki, teslimatlar artık daha uzun sürüyor ve teslimat sürücüsüyle tanışmak zorunda kalmamanız için özel önlemler alınıyor, ancak aksi takdirde sipariş vermekte özgürsünüz.

Carphone Warehouse, Very, John Lewis, Mobiles.co.uk, Affordable Mobiles ve daha fazlası hala açık ama açıkçası, online sipariş vermeniz gerekecek – tıklama ve toplama seçenekleri büyük bir gitmek yok.

Aşağıda, tüm büyük isimleri ve sipariş verme hakkında bilmeniz gereken her şeyi ekledik cep telefonu fiyatları şimdi onlardan.

Hala cep telefonu fırsatları sunan perakendeciler:

Carphone Depo:
Çoğu insanın aklına gelecek olan ilk isim olan Carphone Warehouse, tam olarak eskisi gibi teslim ediyor. Ancak, sitede gecikmelerin olması gerektiği belirtildi.
Fırsatı Görüntüle

Mobiles.co.uk:
Carphone Warehouse'un daha uygun fiyatlı kardeşi Mobiles.co.uk stokta normal şekilde devam ediyor. Aslında, şu anda çok çeşitli cihazlarda 48 saatlik satışlar sunuyor. Fırsatlarının çoğunda, ertesi gün teslimat alabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

EE:
İngiltere'nin en hızlı 4G ağı olan EE, teslimat yapmaya devam ediyor, ancak web sitesinden bakarsak, stok geliyor ve gidiyor gibi görünüyor, böylece bir şeyin gelmesi için biraz daha bekleyebilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Sky Mobile:
Sky hala telefonlarını teslim ediyor gibi görünüyor. Hiçbir yerde durduğunu söylemedi ve hala tüm telefonlardaki sipariş aşamasına tıklayabilirsiniz. Son derece meşgul olduklarını söylüyorlar, ancak bu çağrı merkezlerine yapılan çağrılar için daha fazla gibi görünüyor.
Fırsatı Görüntüle

Amazon:
Birçoğunu aramak için en açık yer olan Amazon hala teslim ediyor. Ancak, bazı bölgelerde stoklar tükeniyor ve büyük miktarda siparişle ilgileniyor olması muhtemeldir, böylece daha sonraki teslimat tarihlerinin yakında sorun haline geleceğini görebilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

John Lewis:
Açıkçası, mağazaları kapandı ve artık tıkla ve topla yapmıyor, ancak bunun dışında John Lewis hala güçlü. Ya uygulaması veya çevrimiçi aracılığıyla bir telefon sipariş edebilirsiniz ve hala birkaç gün içinde gelmesi.
Fırsatı Görüntüle

Çok:
Çok hala teslimat devam ediyor ve bu durumda çok fazla değişmiş gibi görünmüyor. Bunun değişip değişmeyeceği konusunda güncelleme yapmaya devam edeceği konusunda ısrar etti.
Fırsatı Görüntüle

Hala sipariş edebileceğiniz diğer telefon satıcıları:

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*