CES 2021: İşletme profesyonelleri onsuz yaşayamaz gadget'lar

CES 2021'de birçok yeni cihaz duyuruldu, ancak iş kullanıcıları için en iyisi hangisi?

Resim: Sarah Tew / CNET

CES 2021 okunması gereken kapsam

CES 2021 piyasadaki en yenilikçi teknolojilerden bazılarının sergilendiği bir dizi gadget ile tüm hızıyla devam ediyor. Şirketler çığır açan hologramları, etkileşimli ev yönetim sistemlerini ve çok daha fazlasını ortaya çıkardı.

İşte adresindeki bazı gadget'lar CES 2021 bu iş profesyonelleri onsuz yaşayamayacak.

GÖRMEK: Gartner'ın 2021 için en iyi teknoloji tahminleri (ücretsiz PDF) (TechRepublic)

G-Technology ArmorLock Şifreli NVMe SSD

Resim: Western Digital

Günlük olarak birden fazla saldırı ve ihlal duyurulduğu için güvenlik, herhangi bir teknolojinin anahtarlarından biri haline geldi. Western Digital, güçlendirilmiş güvenlik ihtiyacını gidermek için G-Technology ArmorLock şifreli NVMe SSDSuperSpeed ​​USB 10 Gbps arayüzü ve “sıfır bilgi” güvenlik özellikleri aracılığıyla kullanıcılara 1000 MB / sn'ye kadar okuma / yazma hızları sunan.

Sürücünün kilidi doğrudan akıllı telefonunuzdan ArmorLock uygulaması kullanılarak kablosuz olarak açılabilir ve hatta birden fazla kişinin farklı sürücülere erişmesine izin vermenize izin verebilir. Uygulama, akıllı telefonunuzdan veya dizüstü bilgisayarınızdan biyometrik kimlik doğrulama özelliklerini kullanarak, erişimin her zaman yetkili kişilerle sınırlı olmasını sağlayabilir.

Şirket, CES 2021 web sitesine göre, “Sürücülere artık parola kaydetmeye, sizi yavaşlatan şifreleme yazılımı indirmelerine gerek yok. ArmorLock, her ikisini de sunarak performans ve yüksek kaliteli güvenlik arasındaki ödün verilmesini ortadan kaldırıyor” dedi.

Baykuş Bağlantısı ve Beyaz Tahta Geliştirme

Resim: Owl Labs

Owl Labs'ın Beyaz Tahta Geliştirmesi ofislerde ve evde kullanılabilen dijital olarak yenilikçi beyaz tahtalar için bir sonraki adımdır. Whiteboard Enhance tarafından kullanılan yazılım, kullanıcılara 360 derecelik akıllı video konferans kamerası sağlayan Meeting Owl Pro'ya zaten sahip olan işletmeler ve sınıflar için özel olarak yapılmıştır.

Beyaz Tahta Geliştirme, herkese beyaz tahtalarındaki herhangi bir görüntüyü yakınlaştırma ve görünürlüğünü artırma seçeneği sunar ve Beyaz Tahta Etiketleri özelliği sayesinde, Toplantı Baykuşu uygulaması olmayanlar bile aracı kullanabilir.

Baykuş Bağlan CES 2021'de de piyasaya sürüldü. Yazılım, Meeting Owl Pro video konferans kamerası, mikrofonu ve hoparlörü ile çalışmak üzere oluşturuldu. Daha büyük toplantılar ve sınıflar için yararlı olabilecek genişletilmiş video ve ses özellikleri için aynı anda iki Meeting Owl Uzmanını kullanmanıza olanak tanır.

Neredeyse tüm şirketleri uzaklaşmaya zorlayan koronavirüs salgınının başlangıcından bu yana bu gibi araçlar daha da büyük önem kazandı. İnsanlar ofise geri döndükçe, sosyal mesafe kuralları yürürlükte olan Owl Connect, kullanıcıların “daha geniş alanlarda rahat ve güvenli bir şekilde daha fazla oda içi toplantı katılımcısına sahip olmasına ve diğer taraftan uzaktaki katılımcılar için sürükleyici bir toplantı ortamı oluşturmasına” yardımcı olabilir.

Vuzix NGSG

Resim: Vuzix Corporation

Vuzix Corporation yeni bir akıllı gözlük setini duyurdu: Vuzix NGSGŞirketin söylediği gibi hem akıllı telefon hem de akıllı saatte bulabileceğiniz özellikleri bir araya getiriyor.

Modern gözlükler, kullanıcıların hiç elinizi kullanmadan internete bağlanmasına olanak tanır ve siz gerçek dünyaya bakarken 3 boyutlu bir ekran sunar. Gözlükler sesli kontrollere veya el hareketlerine yanıt vererek akıllı telefonlarınızı çantanızda veya cebinizde tutmanıza olanak tanır.

Şirket yaptığı açıklamada, “NGSG çevrenizle ve dijital dünya ile sanki tek bir alanda birleşmiş gibi bağlantıda kalmanıza izin veriyor” dedi.

Vuzix NGSG, CES 2021 inovasyon ödüllerinde onurlandırılan bir seçimdi.

Esnek Kapak Penceresi (FCW)

Resim: SK IE Teknolojisi

Birçok akıllı telefon şirketi, bükülebilir yeni nesil akıllı telefonları piyasaya sürmek için çok çalışıyor. CES 2021'de SK IE Technology, versiyonunu açıkladı ve FCW“parmak izi önleyici de dahil olmak üzere fonksiyonel kaplamalara sahip renksiz bir poliimid” dediler.

Yenilikçi FCW gerilebilir, döndürülebilir ve katlanabilir, bu da onu özellikle otomobiller ve BT departmanları için ideal hale getiriyor. Ne için kullanmak istediğinize bağlı olarak kolayca özelleştirilebilir ve korumalı bir OLED panel ile birlikte gelir.

BOOST ↑ CHARGE ™ TrueFreedom PRO Kablosuz Şarj Cihazı

Resim: Belkin International

Belkin International, yeni BOOST ↑ ŞARJ TrueFreedom PRO, kullanıcıların 10 W'a kadar kablosuz şarj için aynı şarj pedine iki Qi özellikli cihazı koymasına olanak tanıyan çok bobinli bir kablosuz şarj aracıdır.

Bir süredir piyasada çok sayıda kablosuz şarj pedi vardı, ancak kullanıcılar genellikle işlevsellik eksikliğinden veya tam olarak şarj olması için bir cihazı doğru noktaya mükemmel bir şekilde yerleştirme ihtiyacından şikayet ediyorlar.

BOOST ↑ CHARGE TrueFreedom PRO ile Belkin, bir cihazın pedin üzerine “serbestçe” yerleştirilebileceğini ve geniş yüzey alanında birden fazla cihazı kolayca şarj edebileceğini söyledi.

eufy Security Akıllı Kilit Dokunmatik ve WIFi

Resim: Anker Innovations Ltd.

Anker Yenilikleri ' eufy Security Akıllı Kilit Dokunmatik ve WIFi Yerleşik Wi Fi, bir yıllık pil ömrü, IP65 hava koşullarına dayanıklılık ve iki saniyeden daha kısa sürede açılan 3D parmak izi tanıma gibi çeşitli yeni özelliklerle birlikte gelir.

Akıllı kapı kilidinin, dijital düğme pedi, fiziksel tuş kilitleri, Bluetooth erişimi, Wi-Fi uzaktan kumandaları ve ayrıca parmak izi tanıma dahil olmak üzere, kullanıcılara onu açmaları için bir sürü güvenli yol sunan çok sayıda kilidi vardır.

TAU

Resim: Yuvarlanan Kare

Rolling Square, en son anahtarlık güç bankalarını CES 2021'de tanıttı TAU. Şirket 3'ü 1 arada güç bankasını “dünyanın en küçüğü” olarak adlandırdı ve Lightning, MicroUSB ve USB-C özellikli cihazlar için kablolarla birlikte geldiğini ekledi.

Şirket, neredeyse her cihazı şarj edebileceğini ve kullanıcıların bir duvar veya bir masanın kenarı gibi yararlı olabilecek herhangi bir yere yapıştırmalarına olanak tanıyan yerleşik bir manyetik yuvaya sahip olduğunu söyledi. Rolling Square, cihazı tasarlarken, güç bankası konseptini insanların anahtarlarını sakladıkları yere bağlamak istediklerini yazdı.

Şirket, “Her gün eve döndüğümüzde anahtarlarımızı bir yere, bir tepsiye veya bir anahtarlığa bırakıyoruz. Buradaki fikir, TAU'yu yeniden şarj etmek için bu günlük alışkanlığımızdan yararlanmaktır” dedi. “Böylece TAU, üzerinde düşünmek zorunda kalmadan her zaman suçlanacak.”

Ayrıca bakın

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*