CES 2021'de sunulan en yeni, en büyük ve en hızlı kablosuz şarj cihazları

Bir dizüstü bilgisayar, tablet, iPad, e-okuyucu ve diğer cihazlar için herkesin şarj cihazına ihtiyacı vardır; Bu yılki CES'te prömiyeri yapanlar arasından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Yeni tanıtılan şarj cihazlarına bir göz atın.

CES 2021 okunması gereken kapsam

Her zamankinden çok önemli olan cihazlarınızdan birinin azalıyor veya hatta şarjı bitmesinden biraz daha sinir bozucu. CES 2021 en son kablosuz şarj cihazlarını sergilemek için ideal bir yer olduğunu kanıtladı. Aşağıda nelerin tanıtıldığına bir göz atalım:

Belkin Boost Up Charge PRO 2'si 1 Arada

Resim: Belkin

CES 2021 İnovasyon Ödülü sahibi, birden fazla cihazı aynı anda şarj etmek için güvenli ve uygun güç sağlamak için dünyanın ilk Qi sertifikalı çok çekirdekli kablosuz şarj çözümü olarak tanıtıldı. Kullanıcılar, aynı anda her cihaz için 10 W'a kadar hızlı kablosuz şarj almak için iki Qi özellikli cihazı şarj pedine yerleştirir. Diğer kablosuz şarj cihazlarının aksine, cihazların dahili şarj bobini ile mükemmel şekilde hizalanması gerekmez.

Panasonic Otomatik Kablosuz Şarj Cihazı

Resim: Panasonic

Tüketiciler için tasarlanmamış olsa da, otomobil üreticilerinin araçlarına takmayı düşünmesi için Panasonic kablosuz şarj cihazı, bir telefonun veya cihazın tam olarak belirlenmiş bir konumda olması gerekmeyen bir tasarıma sahiptir – kablosuz şarj cihazlarında yaygın bir sorun. Ayrıca 15 watt güç ile hızlı şarj süreleri vaat ediyor. Panasonic, şarj cihazının 2023'te satışa sunulacağını söyledi.

GÖRMEK: CES 2021: Bilmeniz gereken tüm iş teknolojisi haberleri (TechRepublic)

PopSockets

PopSockets'i biliyorsanız, bunun nedeni muhtemelen en popüler cep telefonu tutucusu olmasıdır. Ancak şirket, ilkbaharda MagSafe teknolojisiyle entegre iPhone 12 tutucuları piyasaya süreceğini duyurmak için CES 2021'de göründü.

Einova Mundus Pro UV-C Dezenfeksiyon Tepsisi ve Şarj Cihazı

Resim: Einova

Einova Mundus Pro UV-C Dezenfeksiyon Tepsisi ve şarj cihazı ile aynı anda temizleyin ve şarj edin. İç kısım, Eggtronic tarafından Einova'nın “yüzeydeki kir ve mikropları uzaklaştırmaya yardımcı olmak için köprüler, cam ve betonda da kullanılan bir fotokatalitik ajan” olarak tanımladığı titanyum dioksit ile kaplanmıştır. Telefonunuzu dezenfekte etmenin yanı sıra anahtarları, cüzdanları, maskeleri ve mücevherleri de temizleyebilirsiniz. Mundus, uyumlu cihazları şarj etmek için iki adet 10W hızlı şarj kablosuz noktasına ve bir 18W hızlı şarj bağlantı noktasına sahiptir. Perakende, 120 dolar.

Anker Manyetik Kablosuz Şarj standı

Popüler taşınabilir şarj cihazı markası, Apple iPhone 12 etrafında aksesuarlar tasarladı ve CES 2021'de şirket 3'ü 1 arada şarj yuvasını tanıttı. Ancak, tam olarak MagSafe olmadığına dikkat edilmelidir, yani şarjın daha yavaş olmasını bekliyoruz. Ayrıca başka herhangi bir telefon modeliyle de çalışmayacak, yalnızca iPhone 12 ile çalışacak.

Satechi 2'si 2 Arada Manyetik Kablosuz Şarj Standı

Resim: Satechi

Satechi, alüminyum 2'si 1 arada Manyetik Kablosuz Şarj Standını CES 2021'de piyasaya sürdü. Stand, standın üst kısmında (yatay veya dikey modda) bir iPhone 12'yi şarj etmek için tasarlanmıştır ve tabanda şarj cihazı, AirPods veya AirPods Pro. Lütfen dikkat: Satechi'nin şarj standı MagSafe değildir. Bir iPhone'u 7,5 W'da şarj edebilir (15 W'de resmi MagSafe şarj cihazları şarjı aynı zamanda önceki iPhone modelleriyle de uyumlu değildir.) 60 ABD doları ve Satechi sitesinde mevcut olacak. Tüketiciler, kasada MAGNETIC kodunu kullanarak 15 Şubat'a kadar% 20 indirim alabilirler.

PowerWave Go 3'ü 1 Arada Stand

Resim: Anker

Anker cömerttir. Şirket, yeni manyetik serisini CES 2021'de tanıttı ve bu seri, iPhone 12'ye sahip olmayan cep telefonu kullanıcıları için bir şarj cihazı, PowerWave Go 3'ü 1 arada Stand içeriyor. Taşınabilir, çıkarılabilir bir 10000mAh kablosuz şarj pedi vardır. Mobil cihazlar için 10W çıkışa ve AirPod'lar için 5W çıkışa sahiptir. Mart 2021'de başlaması planlanıyor.

BoostCharge PRO 2'si 1 Arada Kablosuz Şarj Cihazı Standı ve MagSafe

Resim: Belkin

İPhone'a 15 W'a kadar güç sağlayan 2'si 1 arada MagSafe kablosuz şarj standı ile bir iPhone 12 serisi cihazı ve AirPod'ları aynı anda şarj edin. Siyah veya beyazı seçin. Belkin sitesi, BoostCharge PRO'nun “yakında çıkacağını” söylüyor. Perakende, 100 dolar.

Motrex M-Puregadget – Şarj cihazlı araç içi sterilizatör

Resim: Motrex

UV-C led, bir akıllı telefonu, mücevheri, cüzdanı, kredi kartlarını, maskeyi, anahtarlık ve Motrex M0Puregagadget'e uyan diğer her şeyi sterilize ederek mikroorganizmaları 10 dakikada etkisiz hale getirir. Ayrıca iPhone Pro Max ve S20-Ultra dahil kablosuz şarjı destekleyen tüm telefonlarla uyumludur. Kapalı tasarım ve UV-C ışığı, kapak kapatıldığında çalışır. Bir LED gösterge şarj durumunu gösterirken yarı saydam bir kapak temizleme durumunu gösterir. Bir bardak tutucuya yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır ve USB kablosunu destekleyen herhangi bir arabada çalışacaktır. CES 2021 İnovasyon ödülü sahibi.

Reiko Manyetik Kablosuz hızlı şarj cihazı

Resim: Reiko

Reiko, CES 2021'e yeni bir kablosuz hızlı şarj cihazı getirdi.

Shenzhen Poweqi Tech'in POWERQI hızlı kablosuz şarj cihazı

Bu disk boyutundaki şarj cihazının frekansı 110 ila 205KHz'dir ve kablosuz şarj etmeye odaklanan ve ECS 2021'de sunulan ürünleri Shenzhen Poweqi Tech'ten almıştır.

Powercast Kablosuz Şarj Tutacağı

Bir PowerSpot RF Kablosuz Vericiye 6 inç'e kadar yerleştirilen kablosuz şarj tutma yeri otomatik olarak bağlanacak ve şarj olmaya başlayacaktır.

Ayrıca bakın

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*