CES 2021'in En İyisi: Bir iş istasyonunu 3.500 dolara stoklama

Isıtmalı masajlı ofis koltuklarından düşük mavi ışıklı monitörlere kadar, işte rüya gibi bir çalışma istasyonu.

Resim: V-MODA

Pazartesi günü CES 2021, koronavirüs salgını nedeniyle fiilen başladı. Çok günlü etkinlik, teknoloji sektörü genelinde geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sergiledi. Bu, uzaktan çalışma ve uzaktan eğitim çağındaki profesyonellere ve öğrencilere yardımcı olacak bir dizi ev ofis çözümünü içerir. Aşağıda, CES 2021'deki en iyi ofis temellerinden bazılarını vurguladık.

GÖRMEK: CES 2021: İşletmeler için büyük trendler (ZDNet / TechRepublic özelliği)

X-Chair'ın X-HMT Isı ve Masaj Koltuğu (1.150 $)

xhcair.jpg

Resim: X-Sandalye

X-Chair'ın X-HMT'si tipik bir ofis koltuğu değil. X-Chair, iki yoğunluk seviyesi ve dört program seçeneği olan yerleşik bir masaj işlevine sahiptir. Sandalye, masaja arzu edildiği gibi biraz sıcaklık katmak için ısıtma elemanları da içerir. Bir bel desteği mekanizması, ayarlanabilir koltuk başlığı ve kolçaklar ile “sonsuz yaslanma” kullanım sırasında rahatlığa yardımcı olur. Sandalye, Brisa veya birinci sınıf deriden geliyor.

Lenovo L27e-30 Monitör (190 ABD Doları)

Resim: Lenovo

Bu haftanın başlarında bildirdiğimiz gibi, birçok şirket yayılan mavi ışığı azaltmak için tasarlanmış yeni ekranları tanıttı ve bu yetenekler ekran başında kalma süresinin etkisini azaltabilir sirkadiyen ritimler ve uyku döngüleri. Lenovo, 27 inç ekrana sahip L27e-30 Monitör de dahil olmak üzere birkaç yeni monitör piyasaya sürdü ve ekran, titremeyi en aza indirmek ve yayılan mavi ışığı azaltmak için teknoloji içeriyor.

GÖRMEK: CES 2021'deki en iyi robotlar: İnsansı konaklar, AI evcil hayvanlar, UV-C dezenfekte botlar ve daha fazlası (TechRepublic)

ThinkBook Plus Gen 2 i (1.549 ABD Doları)

Resim: Lenovo

Lenovo bir CES 2021'deki yeni ThinkBook sayısı çift ​​ekranlı ThinkBook Plus Gen 2 i dahil. İki ekran, insanların cihazı iş günü boyunca geleneksel bir dizüstü bilgisayar veya taşınabilir tablet olarak kullanmasına olanak tanır. Dizüstü bilgisayar konumlandırması tipik günlük görevler için ideal olsa da, tablet sanal beyaz tahta oturumları sırasında gelişmiş işbirliği yetenekleri sunabilir.

V-MODA M-200 ANC kulaklıklar (500 $)

Görüntü; V-MODA

V-MODA, M-200 ANC kulaklık Pepcom'un Dijital Deneyiminde. Model, çeşitli gürültü giderme ayarları içerir ve bunların her birine V-MODA uygulamasından erişilebilir. Sol kulaklık kapalıysa, V-MODA'ya göre “Ses girişi” özelliği “anlık olarak sesi kısar ve ANC'yi duraklatır”. Bu, kullanıcıların gerektiğinde konuşmaları ve önemli duyuruları yakalamak için oynatma listelerini rahatça duraklatmalarına olanak tanır. Kulaklıklar altı renkte mevcuttur ve mevcut lazer kazıma seçenekleri daha fazla özelleştirme sağlar.

GÖRMEK: CES 2021: Pepcom'un Dijital Deneyiminde görülen en havalı ürünlerden 13'ü (TechRepublic)

HyperX: Alloy Origins 60 (99 $)

Resim: HyperX

HyperX, CES'te aşağıdakileri de içeren birkaç yeni ürün teklifi yayınladı: Alloy Origins 60 mekanik klavye. Membran klavyelerle karşılaştırıldığında, mekanik seçenekler, daha dokunsal bir deneyim için her tuş vuruşunda takdir edilen bir “tıklama” sağlar. Alloy 60 ayrıca LED aydınlatma elemanları içerir ve bunlar kişinin tercihine göre özelleştirilebilir.

Ayrıca bakın

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*