Cisco'nun yeni Webex Suite'i, hibrit çalışmayı desteklemek için sıfırdan oluşturulmuştur

Webex'in yeniden başlatılması, Cisco'nun "kapsayıcı hibrit çalışma ve etkinliklerin temeli" olacağına inandığı arama, mesajlaşma, toplantılar, sanal etkinlik yönetimi ve diğer özellikleri içerir.

<a href="https://www.techrepublic.com/a/hub/i/r/2021/06/08/0c727037-3e97-458c-83a1-92feb6788360/resize/770x/9919bdcf5ac33cc941fcfc9b8cfc7842/new-webex-logo .jpg" target="_blank" data-component="modalEnlargeImage" data-headline="

Cisco, yeni Webex Suite'in lansmanıyla aynı zamana denk gelecek şekilde Webex için yeni bir logo tanıttı.

" data-credit="Resim: Cisco">yeni-webex-logo.jpg

Cisco, yeni Webex Suite'in lansmanıyla aynı zamana denk gelecek şekilde Webex için yeni bir logo tanıttı.

Resim: Cisco

Cisco, uzaktan çalışmayı daha kapsayıcı, kişisel ve esnek hale getirmek için tasarlanmış özellikler olarak tanımladığı özellikleri eklemek için Webex platformunu yeniden başlatıyor. Webex Suite adlı yeni ürün, çeşitli uzaktan çalışma araçlarını tek bir üründe bir araya getiriyor ve Cisco'nun "hibrit çalışma için türünün en iyisi ilk paketi" olduğunu söylüyor.

Göre Cisco'nun kendi araştırması, Yakın gelecekte yapılacak toplantıların %98'inde en az bir uzak katılımcı yer alacaktır. Cisco, bir basın açıklamasında mevcut sanal işbirliği yazılımına atıfta bulunarak, "Kuruluşların pandemi öncesi ve pandemi sırasında çalışma şekli, bu bir sonraki çalışma dalgasında tamamen farklı olacak – yeterince iyinin sadece yeterli olmadığı yerlerde" dedi.

GÖRMEK: Araştırma: Video konferans araçları ve bulut tabanlı çözümler dijital çalışma alanlarına hükmediyor; VPN ve VDI, KOBİ'ler arasında daha az popüler (TechRepublic Premium)

Webex Suite, Eylül 2020'den bu yana Webex'e eklenen 800 yeni özelliğin yanı sıra arama, mesajlaşma, sanal toplantılar ve sanal etkinlik yönetimini içerir. Ayrıca, Cisco'nun Slido ve hibrit etkinlik yönetimi yazılımı Socio'yu satın alması, özelliklerini Webex Suite'e ekleyecektir. .

Özellikle Slido, canlı yoklama, testler, soru-cevap oturumları gibi toplantıları Webex Suite'e daha etkileşimli hale getirmek için özellikler getirecektir. ek kitle etkileşim özellikleri toplantıları daha kapsayıcı ve etkili hale getirmek için tasarlanmıştır.

Halen Cisco tarafından satın alınma sürecinde olan Socio, Webex Suite'in hibrit olay yönetiminin bel kemiği olacak. Cisco, Socio'yu bir uçtan uca etkinlik yönetimi platformu "etkinlik organizatörlerine yüz yüze, sanal veya karma bir etkinliğe başarılı bir şekilde ev sahipliği yapmak için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlayacak."

Cisco, Webex Suite'e kendi yeniliklerinden birkaçını da ekledi. Cisco'nun bu yılın başlarında duyurduğu People Focus, 2021'de Webex Suite'e ekleniyor. People Focus, toplantı katılımcılarının bir odaya yayılmasını sağlamak için makine öğrenimini kullanıyor ve "uzak katılımcıların toplantıdaki herkesin daha bağlı hissetmesini sağlıyor. beden dilini, yüz ifadelerini ve daha fazlasını görmekten faydalanmak."

Ağustos 2021'de Webex Suite'e Cisco'nun Yalnızca Benim Sesi Aramaları adlı yeni bir ses özelliği eklenmektedir. Bu gürültü giderme özelliği, aynı alandaki diğer kişilerin konuşmaları da dahil olmak üzere arka plan seslerini ortadan kaldırmak için uzak ve paylaşılan çalışma alanlarındaki konuşmayı optimize etmek için tasarlanmıştır.

GÖRMEK: İşin geleceği: Dijital iş yeri için araçlar ve stratejiler (ücretsiz PDF) (Teknik Cumhuriyeti)

Webex Suite'e bir dizi yeni güvenlik ve gizlilik özelliği geliyor. Bunlar arasında gelişmiş uçtan uca şifreleme, uçtan uca doğrulanmış kimlik ve gizli bilgileri otomatik olarak engelleyen ve Webex Suite Mesajlaşma'dan kaldıran gerçek zamanlı veri kaybı önleme yer alır.

Webex Suite şu anda kullanılabilir durumda ve Cisco belirli fiyatlar vermese de bunu "alakarttan %40 daha düşük fiyatlı" olarak tanımlıyor. Cisco ayrıca ses kontrolleri ve uzantıları, dokunma etkileşimi ve ek Webex Suite entegrasyonları ile Haziran 2021'in sonunda 2.495 ABD doları standart fiyatla sunulacak yeni Webex Desk donanımını piyasaya sürüyor.

Ayrıca bkz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*