COVID-19 arasında telehealth hizmetleri oluşturmak için 200 milyon dolarlık FCC fonu mevcut

Koronavirüs yardım faturası, teletıpları daha fazla Amerikalıya genişletmek için donanım ve hizmetlerin ödenmesi için para içerir.

Şimdi coronavirüs aniden bir doktora görünmenin en iyi yolunu video ziyareti yaptı, Federal İletişim Komisyonu hastanelerin teletıp için daha fazla insana ulaşması için altyapı için ödeme yapmasına yardımcı olacak.

Federal İletişim Komisyonu Covid-19 Telehealth Programını Açıkladı Bu hafta, hastanelerin ve sağlık kuruluşlarının hastalar için teletıp hizmetleri başlatmasına yardımcı olacak. Hibe programı telekomünikasyon hizmetleri, bilgi hizmetleri ve donanım satın alımını kapsayacaktır.

BT danışmanlığı Nerdery'deki strateji başkanı Taqee Khaled, FCC fonunun, hastane personelinin telehealth hizmetleri sunmak için ölçekte özel cihazlara ve yeterli ağ desteğine sahip olmasını sağlamak için cihaz ve ağ yükseltmeleri gibi BT sermaye harcamalarına gideceğini söyledi. yüksek ses seviyesinde.

"Bu önemli çünkü şimdiye kadar, tipik hastane ağır ses + video talepleri ile internet bant genişliğini ağır bir şekilde vergilendirmiyordu." "Bir sağlık sisteminin tüm teletikal karşılaşmaların kaydedilmesini istemesi durumunda bu fonların bulut yedeklemesini kapsayıp kapsamayacağı belli değil."

GÖRMEK: Coronavirus: Her işletmenin ihtiyaç duyduğu kritik BT politikaları ve araçları (TechRepublic Premium)

2018 araştırmasına göre, hekimlerin sadece% 15'i hastalar için teletıp ziyaretleri sunan bir uygulamada çalıştı. Hastalar şimdi önceki yıllara göre fikre daha açık. Danışmanlık firması West Monroe'ya göre, Minneapolis, Seattle ve Chicago'da 3.000 tüketicinin Mart 2020'de yaptığı bir ankette, katılımcıların yaklaşık yarısının bir doktorla yüz yüze görüşmek yerine teletıp ziyaretine açık olduğu bulundu. Seattle'da, geçen yıl insanların sadece% 22'si teletıp hizmetleri kullanmış, diğer iki şehirdeki katılımcıların% 18'i bunu yaptıklarını bildirmiştir.

Khaled, hastane BT departmanlarının yerinde kaç telehealth iş istasyonu istediklerine ve klinisyenler için mobil etkinleştirme isteyip istemediklerine karar vermeleri gerektiğini söyledi. Bu, muhtemelen tek, en etkili harcama yığını olan donanım harcamasını belirleyecektir. Ağ gücü, fazlalık ve güvenlik eklemek bulmacanın artan bir bütçe parçasıdır.

"Ancak, yüksek kaliteli harici kameralar ve mikrofonlar ve 70 tablet içeren 50 yeni bilgisayara ihtiyacınız varsa, bu daha büyük bir anlaşma" dedi.

Khaled ayrıca, çoğu sağlık sisteminin kendi bünyesindeki işlevselliği oluşturmak yerine paketlenmiş bir üçüncü taraf çözümü seçeceğini tahmin ediyor.

"Basit bir web uygulaması olarak erişildiyse, neredeyse altyapınıza ve ağ yatırımınıza, kuruluşunuza kapasiteyi bağlamış gibi bakmıyorsunuz" dedi.

Zaten teletıp sunan sağlayıcılar için, FCC fonu, ziyaret hacmini daha geniş bir coğrafi alana hızla artırarak değerini en üst düzeye çıkarmak için bir fırsattır.

"Dürüst olmak gerekirse, yetenekli bir CFO ve COO, COVID'nin seçmeli prosedürler üzerindeki olumsuz etkisinden büyük miktarda nakit akışı kaybını dengelemek için bunu modelleyebilir" dedi.

Halen teletıp hizmeti vermeyen doktor uygulamaları ve hastaneler şimdi iki hesapta 8 topun gerisindedir. İlk zorluk, tüketicilerin, COVID-19. İkinci sorun, bu bakımın bu formatta nasıl uygulanacağını optimize etmek ve hacim / değer oranını modellemek için zaman olmamasıdır.

"Bu noktada, sadece kalkmanız ve yatırım getirisini sağlamak için nasıl yönetilmesi gerektiğini anlamanız gerekiyor." Dedi.

GÖRMEK: Teletıp, AI ve derin öğrenme sağlık hizmetinde devrim yaratıyor (ücretsiz PDF)

FCC'den gelen 200 milyon dolarlık fon, Kongre'nin bireylere, eyalet ve yerel yönetimlere ve işletmelerin koronavirüs salgını içinde hayatta kalmasına yardımcı olmak için geçirdiği tasarılardan biri olan CARES Yasası'ndan geliyor. Sağlık hizmeti sunucuları fonlar için başvuracak ve kazanan uygulamalar telehealth projeleri için tam fon alacaktır. Komisyon, fonlar tükenene kadar sürekli olarak fonlar verecektir.

Telehealth finansmanına ek olarak, FCC üç yıllık Bağlantılı Bakım Pilot Programı başlatacak. Bu proje, düşük gelirli Amerikalılara ve gazilere vurgu yaparak telehizmet hizmetleri sağlama maliyetlerini azaltmak için üç yıl boyunca 100 milyon dolara kadar evrensel hizmet desteği sağlayarak bağlantılı bakımın Evrensel Hizmet Fonunun kalıcı bir parçası olabileceğini inceleyecek. Sağlık kuruluşları, geniş bant bağlantısı, ağ ekipmanı ve bilgi hizmetlerinin uygun maliyetlerinin% 85'ini karşılamak için finansman başvurusunda bulunacaklardır.

Ayrıca bakınız

En son iptaller: Koronavirüs dünya çapındaki teknoloji konferanslarını nasıl bozuyor? (TechRepublic)
Teknoloji uzmanının video konferans rehberi (TechRepublic indir)
Coronavirus alan adları en son hacker numarasıdır (TechRepublic)
COVID-19, olağanüstü durum kurtarma ve iş sürekliliği planlarına duyulan ihtiyacı göstermektedir (TechRepublic Premium)
Koronavirüs yayılırken, iptal edilen veya kapatılan şey (CBS Haberleri)
Coronavirus: Bir pandemi sırasında uzaktan çalışma için etkili stratejiler ve araçlar (Zdnet)
Koronavirüs nasıl izlenir: Gösterge tablosu ölümcül virüsün gerçek zamanlı görünümünü sunar (Zdnet)
Coronavirus ve COVID-19: Tüm sorularınız cevaplandı (CNET)
Coronavirus: Daha fazla okunması gereken kapsam (Flipboard'da TechRepublic)

<a href = "https://tr1.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/04/02/14e5bfe2-9fce-4ec2-9770-877613476e8c/resize/770x/8e5165315e6f428663591b8869ad3ea8/seattle-telemic. = "_ boş" data-component = "modalEnlargeImage" data-headline = "

West Monroe Seattle, Minneapolis ve Chicago'da 3.000 tüketiciyi araştırdı ve katılımcıların yaklaşık yarısının bir doktor ziyaretini bir video ziyaretiyle değiştirmeyi düşüneceğini buldu. Bu grafik Seattle sakinlerinin yanıtlarını göstermektedir.

"data-credit =" Resim: West Monroe "rel =" noopener noreferrer nofollow ">seattle-telemedicine.jpg "data-original =" https://tr1.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/04/02/14e5bfe2-9fce-4ec2-9770-877613476e8c/resize/770x/8e5165315e6f428663591b88ad3ad3ad3ad3ad3 -telemedicine.jpg

West Monroe Seattle, Minneapolis ve Chicago'da 3.000 tüketiciyi araştırdı ve katılımcıların yaklaşık yarısının bir doktor ziyaretini bir video ziyaretiyle değiştirmeyi düşüneceğini buldu. Bu grafik Seattle sakinlerinin yanıtlarını göstermektedir.

Resim: Batı Monroe

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*