Currys'deki ucuz 4K TV fırsatları, bu Paskalya hafta sonu 100 £ tasarruf edebileceğiniz anlamına geliyor

Currys, kesinlikle ucuz bir 4K TV anlaşmasını nasıl yapacağını biliyor. Tam burada değil, iki değil, ama üç harika mega-fırsatlar 100 £ kadar bir tasarruf ile seçim – bu Paskalya hafta sonu ucuz 4K TV anlaşma arıyorsanız kötü değil.

4K TV fırsatlarımızdan başlamak bu harika Sadece 269 £ karşılığında SHARP 4T 50 inç 4K TV Currys. Bu 4K TV anlaşması, tam HDR10 desteği sayesinde dahili Harman Kardon hoparlörleri sayesinde, güzel renkler oluşturabilen ve harika sesler çıkarabilen, tam yağlı bir HD kötü çocuğa büyük bir £ 80 tasarruf etmeyi amaçlıyor.

Biraz daha büyük bir şey arıyorsanız ve biraz daha akıllıca söylemeye cesaret ediyorsanız, bundan başka bir yere bakmayın Alexa ile JVC LT 55 inç 4K TV sadece 349 £ karşılığında Currys. Kendinizi sadece 100 sterlin tasarruf etmekle ve burada harika bir TV almakla kalmaz, aynı zamanda oturma odası için akıllı bir asistana da el atarsınız. Alexa'ya istediğiniz herhangi bir şeyi sorun veya diğer akıllı ev cihazlarını sesinizle kontrol edin – aniden bir TV'den çok daha fazlasına sahipsiniz.

Son fakat en az değil, bir 4K TV anlaşmasının bu şaşkınlığı Sadece 399 £ karşılığında Samsung UE50RU 50 inç 4K TV Currys. Yerleşik, Samsung'un Dinamik Kristal Renkli görüntü geliştirme ve Bixby sesli asistanı da dahil olmak üzere bir dizi premium teknolojidir. Bu biraz daha pahalı ama yine de kendinizi 100 £ tasarruf ediyorsunuz ve çoğu Samsung'un fiyatının altında 4K TV anlaşması alıyorsunuz.

  • ABD'den ziyaret ediyorsanız, ilgili son makalemize göz atmanızı öneririz. ucuz TV fiyatları, burada 249 $ gibi düşük TV'ler bulacaksınız.

Currys'teki en ucuz 4K TV fırsatları

SHARP 4T 50 inç 4K UHD TV | £ 349 Currys şirketinde £ 269
80 £ kazanın
ve şu anda Currys'ten 4K TV mega anlaşması aldım. Kristal netliğinde, HDR10 ekran, sahnelerin ne kadar az aydınlatılmış olursa olsun, tüm favori şovlarınızın ve filmlerin görkemli bir renkte oluşturulacağı anlamına gelir. İki dahili Harman Kardon hoparlör ve Sharp DTS TruSurround teknolojisi ile seslerin gür olacağı garanti edilir. Nadiren bu kalitede TV'lerin 300 sterlin altına düştüğünü görüyoruz, bu yüzden buradaki gerçek anlaşma.
Fırsatı Görüntüle

Alexa ile JVC LT 55-inç 4K UHD TV | £ 449,99 Currys şirketinde £ 349
100 TL tasarruf edin
ve bu hafta sonu kendinize tamamen kandırılmış bir akıllı TV alın. Kendinizi bu tamamen 4K UHDTV'de düzenli bir şekilde tasarruf etmekle kalmayacak, aynı zamanda Amazon Alexa'yı yerleşik hale getireceksiniz. Aniden TV'niz artık sadece bir TV değil, artık eviniz için akıllı bir asistan. Alexa'ya hava durumunu, haberleri sorun, evinizdeki diğer akıllı cihazları kontrol edin ya da sadece kanallar arasında kolayca gezinin.
Fırsatı Görüntüle

Samsung UE50RU 50 inç 4K UHD TV ve Bixby | £ 499,99 Currys şirketinde 399.99 £
100 TL tasarruf edin
ve şu anda Currys'teki kullanıcı incelemelerinde beş yıldızın dörtte birinde oturan bir UHD 4K TV edinin. HDR10 +, Samsung'un Dinamik Kristal Rengi resim geliştirme sayesinde büyük bir renk paleti sağlayan HLG gibi tam olarak desteklenmektedir. Akıllı asistan işlevselliği arıyorsanız, Bixby'nin de buraya dahil edilmesini sağlayabilirsiniz – Alexa ve Google ile tamamen uyumlu Samsung'un kullanışlı sesli asistanı.
Fırsatı Görüntüle

Buradayken neden ucuz TV fırsatlarındaki diğer harika içeriklerimize göz atmıyorsunuz? Bizim toplantımız en iyi 4K fırsatlar Örneğin, Nisan ayında 20'den fazla modele, tüm ekran boyutlarına ve birçok farklı perakendeciye bakar. Eğer büyük paraları yemeye hazırsanız o zaman OLED TV fiyatları piyasadaki en yeni (ve en pahalı) TV'lere baktığımızda, bu süreçte size ciddi para biriktirmek istiyoruz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*