Devasa gerçek kablosuz kulaklık satışları, en iyi markalarda etkileyici indirimler sunuyor

Gerçek kablosuz kulaklık fırsatları, bu haftadan daha kısa bir sürede şaşırtıcı ses kalitesi, yenilikçi özellikler ve premium markalar sunmak için burada. Bu, nihayet çıkardığınız albümü ayarlayabileceğiniz veya en yeni eğlenceleri muhteşem ses tanımıyla mükemmel fiyatlar için aktarabileceğiniz anlamına gelir.

Powerbeats Pro, AirPods, Sony WF-1000XM3 ve Samsung Galaxy Buds gibi premium modellerle, partiye katılan ABD ve İngiltere genelinde ucuz gerçek kablosuz kulaklıklarda harika fiyatlar görüyoruz. Bu, bu hafta daha az bir süre için yüksek kaliteli tomurcukları alabileceğiniz anlamına gelir.

Bunlar, bazı büyük tasarruflar için endüstri liderlerini bir araya getiren parlak gerçek kablosuz kulaklık fırsatları. Bu nedenle, sizi kendi dört duvarınızdan uzağa götürecek yüksek kaliteli ses arıyorsanız, aşağıdaki en iyi fırsatlarımızdan başka bir yere bakmayın.

BİZE

ABD'de gerçek kablosuz kulaklık fiyatları

JBL Tune 120TWS gerçek kablosuz kulaklık başlıkları | $ 99.99 Best Buy'da 69,99 ABD doları
JBL Tune gerçek kablosuz kulakiçi kulaklıklar şu anda Best Buy'da yalnızca 69,99 $ fiyatla satılmaktadır – bu, daha ucuz bir tomurcuk setinde 30 $ tasarruf sağlar. Her hafta şarj başına dört saatlik pil ömrü elde edersiniz, bu da bu haftaki daha fazla premium fırsatımız kadar güçlü değildir, ancak burada hoş bir küçük özellik seti ve mükemmel ses kalitesi vardır.
Fırsatı Görüntüle

Samsung Galaxy Buds gerçek kablosuz kulaklık başlıkları – Beyaz | $ 129.99 B&H Fotoğrafında $ 99.99
Yeni Samsung Galaxy Buds Plus'ın piyasaya sürülmesi sayesinde, bu Samsung Galaxy tomurcukları son birkaç haftadır fiyatta düşüyor. B&H Photo şimdi beyaz modelde 99 $ karşılığında stok bulunduruyor ve siyah versiyonun peşindeyseniz onları bulabilirsiniz 109 dolara düşürüldü de. Fırsatı Görüntüle

Şarj muhafazalı Apple AirPod'lar | 4 ay Apple Müzik | $ 159.95 139,99 TL
Bu ucuz AirPods fiyatı bir süredir var, ancak hala en sevdiğimiz fırsatlardan biri ve yeni aboneler bu sefer de ekstra dört aylık bir Apple Music alıyor. Dünyanın en sevdiği gerçek kablosuz kulaklıkların standart şarj kutusu sürümünde 20 $ tasarruf edersiniz ve Best Buy'da yalnızca 139 $ ödersiniz. Kablosuz şarj kutusu sürümünü alın Adorama'da 169,99 ABD doları.
Fırsatı Görüntüle

Sony WF-1000XM3 gerçek kablosuz kulaklık başlıkları | $ 228 Best Buy'da 198 $
Tıpkı kulak üstü kardeşleri gibi, Sony WF-1000XM3 gerçek kablosuz kulaklık başlıkları da zengin, derin bas ve güçlü bir ürün yelpazesiyle fantastik ses kalitesi sunar. Ayrıca, bu haftaki Best Buy'da bu fantastik tomurcuklardan 30 $ tasarruf edebilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Powerbeats Pro gerçek kablosuz kulaklıkları yener | 249,95 $ B&H Photo için 199.95 $
Daha uygun bir gerçek kablosuz kulaklık seti arıyorsanız, Powerbeats Pro kulaklıkları artık 50 ABD doları. Taç, serbest bırakıldığından beri spor ve egzersiz arenasında, kaymaya ve tere dayanıklı bir tasarıma ve büyük sese sahipler.
Fırsatı Görüntüle

UK

İngiltere'de gerçek kablosuz kulaklık fiyatları

JBL Tune 120TWS gerçek kablosuz kulaklık başlıkları | £ 89,99 Currys'te £ 59.99
Spektrumun daha ucuz ucundan alışveriş yapıyorsanız, yine de bu JBL gerçek kablosuz kulaklıklarda 30 £ tasarruf edebilirsiniz. Arama yanıtlama ve Siri / Google Asistan işlevselliği gibi özellikleri, daha uygun fiyata daha yüksek fiyat etiketleri için ayrılmış olarak alıyorsunuz.
Fırsatı Görüntüle

Samsung Galaxy gerçek kablosuz kulaklık başlıkları | £ 139 John Lewis şirketinde £ 109
John Lewis'te Samsung Galaxy Tomurcuklarında bu hafta 30 £ tasarruf edin – bu, önceki nesil gerçek kablosuz kulaklıklar için mükemmel bir fiyattır. O zamandan beri en yeni Buds Plus modelinin yerini aldılar, ancak bu sadece tutkulu alışveriş için ekstra tasarruf anlamına geliyor ve iki yıllık bir garanti de alabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Şarj muhafazalı Apple AirPod'lar | £ 159 Laptops Direct şirketinde £ 118.97
Herkesin bahsettiği gerçek kablosuz kulaklıkların peşindeyseniz, anında tanınan AirPod'larda bu harika fiyatı kontrol etmek istersiniz. Bir süredir 129 TL'lik bir fiyat etiketi gördük, ancak Laptops Direct'in bu 118 TL'lik teklifi Apple kulaklıkları için yeni bir fiyat düşük.
Fırsatı Görüntüle

Kablosuz şarj muhafazalı Apple AirPod'lar | £ 199 Laptops Direct şirketinde 149.97 £
Kablosuz şarjla hiç ilgilenmiyorsanız, yukarıdaki BT teklifi üzerinden Laptops Direct'ten bu 149 £ 'lık teklifi almanızı öneririz. Sadece 20 £ daha fazla için, aynı anda hem biraz daha rahat hem de serin olan Qi şarj yeteneklerini alıyorsunuz.
Fırsatı Görüntüle

Sony WF-1000XM3 gerçek kablosuz kulaklık başlıkları | £ 229 John Lewis şirketinde 169 £
Bu hafta John Lewis'teki Sony WF-1000XM3 gerçek kablosuz kulaklıklarda 60 £ tasarruf ediyorsunuz ve bu özel tomurcuklar bu fiyata harika bir ses sunuyor. Sadece güçlü ses almakla kalmaz, aynı zamanda güçlü gürültü iptali de her şeyi biraz daha iyi hale getirir.
Fırsatı Görüntüle

Powerbeats Pro gerçek kablosuz kulaklıkları yener | £ 219 Amazon'da 189,99 £
Powerbeats Pro zindeliği göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur ve bunları taktığınız andan itibaren fark edeceksiniz. Eşsiz kulak kancası tasarımı, tere dayanıklı yapı ve büyük ses ile bu gerçekten kablosuz kulaklıklar mükemmel egzersiz arkadaşıdır.
Fırsatı Görüntüle

Daha fazlasını mı arıyorsunuz? En son çıkanları takip ediyoruz AirPods fırsatları yanı sıra üst Kulaklık satışını yener ve Sony WH-1000XM3 kulaklık fiyatları.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*