DevOps'a dalmaya hazır mısınız? Bu çevrimiçi eğitim kurslarıyla Docker, Git ve daha fazlasında ustalaşın

DevOps'ta bir kariyer istiyorsanız, bu beş kurslu çevrimiçi eğitime göz atmaya değer.

10.jpg

Resim: iStockphoto/faithiecannoise

Başarılı yazılım şirketleri, çok iyi oldukları için sürümleri hemen dağıtmayı başarır. DevOps. DevOps olmadan, işletmelerin geliştirme ve yazılım ekipleri arasında, iş birliği yapmayı ve hedefleri aynı hizaya getirmeyi zorlaştıran bariz bir ayrılık olmaya devam edecek. Ancak DevOps ile her iki grup da yazılım geliştirmenin tüm aşamalarında birlikte çalışarak daha hızlı düzeltmelere olanak tanıyarak son kullanıcı için daha iyi bir ürün elde edilmesini sağlar.

Kullanıcılar, kullandıkları dijital ürünleri geliştiren şirketlerden daha fazlasını bekledikleri için DevOps uygulayıcıları büyük talep görüyor. Eğer istersen DevOps mühendisi olun, kontrol et Dinamik 2021 DevOps Sertifikasyon Eğitim Paketi.

Bu beş kursluk eğitim paketi, tümü altyapı oluşturmada kullanılan Git, CompTIA Cloud, Docker ve Ansible'a odaklanmaktadır. Ancak önce DevOps temelleri hakkında derinlemesine bir astar ile başlayacaksınız, böylece nasıl çalıştığını tam olarak anlayabilirsiniz. Ardından Git'te depo oluşturmayı öğrenecek, Docker Hub, Docker Compose ve Docker Swarm gibi Docker teknolojilerini keşfedecek ve üretkenliği artırmak ve iş sonuçlarını iyileştirmek için açık kaynak aracı Ansible'da ustalaşacaksınız. Ayrıca önleyici bakım, kurulum, güvenlik, sorun giderme ve ağ oluşturma konusundaki uzmanlığınızı da geliştireceksiniz.

Kursların tümü kendi hızınıza göre belirlenir, böylece programınız için en iyi zamanı öğrenebilirsiniz. Ayrıca, kurslar yılların tecrübesine sahip endüstri uzmanları tarafından verilmektedir.

Sınırlı bir süre için, Dinamik 2021 DevOps Sertifikasyon Eğitim Paketi normal maliyetten yalnızca 59,99-% 97'ye satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*