Dijital göçebe başlangıç ​​seti: Açık yolda uzaktan çalışanlar için 11 temel şey

Katlanabilir klavyeler ve taşınabilir monitörlerden elektronik organizatör ve bel çantasına kadar, işte telekomünikasyon kullanıcıları çevrimiçi ve seyahat planında tutmak için 11 seyahat ve çalışma şartı.

Geniş ölçekte uzaktan çalışma çağında, profesyoneller teorik olarak neredeyse her yerden çalışabilirler. Bu artan hareketlilik, Zoom Towns'ın yükselişine yol açtı ve bir dizi otel teklif veriyor. iş yeri paketleri bu gezici dijital göçebelere hitap etmek için. Açık yoldan uyum sağlamak, lojistik veya teknik zorluklar olmadan gelir ve iş ve seyahat düşünülerek hazırlanmış sayısız ürün vardır.

Pek çok uzaktan çalışanın tercih ettiği dizüstü bilgisayarı var, peki ya bir sonraki macerada ofisi kolayca çekmek için katlanabilir bir klavye veya taşınabilir bir monitör? Geniş seyahat çantalarından Wi-Fi genişleticilere kadar, işte telekomünikasyoncuları çevrimiçi ve açık yoldan seyahat planında tutmak için 11 dijital göçebe seyahat esası.

sırt çantası.jpg

Resim: TIMBUK2

TIMBUK2 Wingman Seyahat Sırt Çantası Duffel toplam 38,3 litre hacme sahiptir ve iç kısımda sayısız cep ve aksesuarları düzenli ve kol erişiminde tutmak için geniş bir ağ bölmesi ile birden fazla gün seyahat için yeterli alana sahiptir. Çanta, 13 inç ve 17 inç dizüstü bilgisayarı yerleştirmek için cepler içerir; iş ve kişisel kullanım için ayrı cihazları olan kişiler için ideal bir eklenti.

Çantanın tabanındaki büyük bir cep, bu eşyaları paketlenmiş giysilerden ve seyahat aksesuarlarından ayırmak için fazladan bir çift ayakkabıyı kolayca yerleştirir. Spor çantası, bir postacı çantası olarak taşımayı tercih edenler için çıkarılabilir bir kayış, elde taşıma için bir dizi kayış ve kişinin tercihine bağlı olarak geleneksel sırt çantası kayışları ile birlikte gelir.

TIMBUK2'de 149$

monitör.jpg

Resim: Amazon

İkincil monitörler popüler bir iş istasyonu eklentisidir, ancak daha büyük bir monitörü taşımak en pratik seçenek değildir. Bunun yerine, 15,6 inç HD ekrana sahip bu taşınabilir Lepow cihazı, optimum taşınabilirlik için toplam 1,76 pound ağırlığa sahiptir ve birlikte verilen bir kılıf, hareket halindeyken üniteyi korur.

Amazon'da 216 dolar

klavye.jpg

Resim: Amazon

Özel klavyeler, popüler bir çalışma alanı eklentisidir ve bu taşınabilir iClever modeli, dijital göçebeler için idealdir. Taşınabilir Bluetooth klavye, düz katlanacak bir çift menteşe içerirken, istiflenmiş ve alüminyum muhafaza yapıya dayanıklılık katar.

Amazon'da 37 dolar

çok yönlü.jpg

Resim: Omni Charge

Pil paketleri, hareket halindeki profesyoneller için taşınabilir güç sunar ve Omni Ultimate, dizüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlar da dahil olmak üzere bir dizi elektronik cihazı şarj etmek için birden fazla bağlantı noktası içerir. Yerleşik güneş paneli, çıkışlar arasında şebekeden bağımsız yenilemeler sunar.

Amazon'da 400 dolar

çanta.jpg

Görüntü Kotopaxi

İşlevsel bir günlük çanta seyahat için olmazsa olmazdır ve Cotopaxi'nin Allpa 28L seyahat paketi sağlam bir seçenektir. Geleneksel sırt çantalarından farklı olarak, çantada "bavul tarzı, tam sarma fermuar" bulunur. Bu, eşyaları kolayca açmak ve saklamak için tüm iç bölmeyi açmanıza olanak tanır. Paket ayrıca, eşyaları düzenli ve erişilebilir tutmak için çok sayıda cep ve çeşitli boyutlarda ayırıcılar içerir. Güvenlik fermuarları istenmeyen girişleri önler ve çanta ayrıca paketi ve istiflenmiş elektronikleri sert havalarda güvende tutmak için bir yağmurluk ile birlikte gelir.

Cotopaxi'de 170 dolar

güç şeridi.jpg

Resim: Amazon

Minimum çıkışa sahip alanlar, birden fazla cihazı şarj etmek isteyen uzaktan çalışanlar için bir baş ağrısı olabilir. Taşınabilir bir güç şeridi, seyahat eden uzak çalışanların ideal olmayan bir otel veya kiralık mülkten en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olabilir. Bu ürün, tek bir çıkışı kolayca bir şarj merkezine dönüştürür.

Amazon'da 20 dolar

fannypack.jpg

Resim: Fjallraven

Bel çantaları onlarca yıldır bir seyahatin vazgeçilmezi olmuştur ve bu çantalar iş yerleri için idealdir. Fjallraven'ın yüksek sahil kalça paketinde üç cep bulunur ve büyük ana bölmede anahtarları sabitlemek için bir klips ve depolamayı düzenli tutan bir ağ ayırıcı bulunur. Ön ve arkadaki daha küçük cepler, kartları veya diğer değerli eşyalarınızı saklamak için idealdir. Çanta su geçirmezdir ve köpekbalığı grisi, siyah, üvez kırmızısı, lacivert, yeşil, koyu sarı ve daha fazlasını içeren bir dizi renkte mevcuttur.

Fjallraven'da 45 dolar

organizatör.jpg

Resim: Amazon

Standart bir sırt çantası, uzak iş istasyonunu rutin olarak paketleyip açtıktan sonra kolayca çeşitli kablolar, dongle'lar ve adaptörlerden oluşan bir düğüme dönüşebilir. Bu Jelly Comb düzenleyici, kullanımlar arasında kabloları, aksesuarları ve daha küçük cihazları saklamak için dahili depolama, bir dizi elastik kayış ve ağ bölmeleri sunar.

Amazon'da 11 dolar

wifiextender.jpg

Resim: Amazon

Uzak çalışanlar için internet bağlantısı bir zorunluluktur. Bununla birlikte, bazı uzak konaklamalarda sivilceli ve bazen yetersiz Wi-Fi bağlantıları olabilir. TP-Link, bağlantı aralığını genişletmek, ağ boşluklarını desteklemek ve uzak çalışanların Zoom odasından başlatılmasını önlemek için bu seyahat dostu ürünü sunar.

Amazon'da 80 dolar

elma.jpg

Resim: Elma

Tipik bir günde bir dizi anahtarı veya bir sırt çantasını, tam bir seyahat güzergahını hokkabazlık ederken bile, yanlış yerleştirmek kolaydır. Apple AirTag'ler bagajlara, anahtarlıklara, sırt çantalarına ve daha fazlasına kolayca takılır ve insanların "kayıp" öğeleri aceleyle bulmasına yardımcı olur.

Apple'da 29 dolar

lapdesk.jpg

Resim: Amazon

Tur masaları, profesyonellerin ev çevresinde veya hatta bu kadar eğimli olanlar için açık havada bir dizi ortamdan kolayca çalışmasına olanak tanır. Bu özel model, standart dizüstü bilgisayar modellerini barındırır ve kullanım sırasında akıllı cihazları ve çeşitli öğeleri ön ve ortada tutmak için özel bir gömme fare altlığı ve köşelere sahiptir.

Amazon'da 40 dolar

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*