Dolby On müzik akışı uygulaması artık Hindistan'da Android'de mevcut | TechRadar

Hepimiz Başladık fark bu kilitlenme döneminde sanatçıların ve yaratıcıların bizi eğlendirip meşgul etmedeki değeri. Ancak, hepsinde içerik üretmeye devam etmek için gerekli ekipman bulunmayabilir. Dolby Açık bunu müzisyenler için çözmeyi amaçlıyor.

Artık Hindistan'daki Android kullanıcıları tarafından kullanılabilen Dolby On, sanatçıların ses içeriğini üstün Dolby ses kalitesiyle kolayca kaydetmesi ve paylaşması için tasarlanmıştır. Oluşturulan parçalar sadece sosyal medyada paylaşılmaz, aynı zamanda Facebook ve Twitch'te canlı olarak yayınlanır. Bu işlev yakında Android'de kullanıma sunulacak. Parçacıklar ayrıca bir görselleştirici ile Instagram Hikayeleri olarak da paylaşılabilir.

Dolby On, kullanıcının oluşturma işlemine odaklanabileceği ve uygulamanın daha iyi görünmesi için düzenlemeyle ilgileneceği basit bir kullanıcı deneyimi sunması gerekiyor. Sesi analiz ettikten sonra sıkıştırma, EQ, sınırlama, gürültü azaltma, stereo genişletme, de-essing ve daha fazlası gibi efektler uygulanır. Dahası, kullanıcılar şarkıyı tercihlerine ve müzik türüne göre ayarlamak için “Stiller” uygulamayı da seçebilirler. Parçaları karıştırmak veya vokalleri ve müziği ayrı ayrı birleştirmek için bir seçenek yoktur, ancak bunlar uygun bir karıştırma deneyimi için ayrı ayrı diğer uygulamalara aktarılabilir

Altı Ses Stili

Altı Ses Stili (İmaj kredisi: Gelecek)

Dolby On'un nasıl çalıştığı ve bundan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceği konusunda daha derin bir anlayış elde etmek için Pazarlama, Gelişen Pazarlar Kıdemli Bölge Direktörü Ashim Mathur'a ulaştık.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*