Echo Show 5 ve Fire TV çubuğu şu anda en düşük fiyatlardan bazıları – 30 $ 'a kadar tasarruf edin

BHPhoto'dan bu Amazon Echo Show 5 fırsatı fiyat 59,99 $ 'a kadar düştü Bu hafta size bu süper şık akıllı ev cihazında normal perakende fiyatından 30 $ tasarruf etme potansiyeli sunuyor. Sezgisel dokunmatik ekranlı kullanışlı bir akıllı ekran arıyorsanız – belki de mutfak veya oturma odası için, bu hafta bu Echo Show 5 anlaşmasında yanlış gidemezsiniz. Bu perakendecinin bu cihaza gittiğini gördüğümüz en düşük şey, ancak şu anda bu fiyata sadece sınırlı stokları var, bu yüzden bu büyük fırsattan yararlanmak istiyorsanız hızlı bir şekilde atlamanız gerekecek.

Amazon Echo Show 5, doğru fiyata çok yönlü ve yararlı küçük bir cihazdır. İçin sadece 59,99 $ 5.5 inçlik dokunmatik ekrandan şarkı sözlerini görüntüleyebilir, tariflere göz atabilir, Prime Videoyu takip edebilir, WikiHow talimatlarını izleyebilir ve video görüşmeleri yapabilir ve alabilirsiniz. Ayrıca, sadece 148mm genişliğinde ve 73mm derinliğinde olan Amazon Echo Show 5, herhangi bir komodin, mutfak tezgahı veya sehpa üzerinde mükemmel bir şekilde oturuyor.

Ya da eğlencenizi büyük ekrana götürmek istiyorsanız, bu haftadan daha azına ucuz akışlı cihazlar sunan bir dizi Fire TV stick fırsatı bulacaksınız. £ 39,99 standart Yangın Çubuğu 49,99 $ 4K sürüm. Güçlü Fire TV Cube'a bile yayılabilirsin, şu anda $ 199.99 geliyor.

Bu tasarrufları daha da en üst düzeye çıkarmak mı istiyorsunuz? Yeni aboneler Amazon Music HD'yi bile deneyebilir 90 gün boyunca ÜCRETSİZ – Amazon'un muhteşem yüksek çözünürlüklü 50 milyon şarkıdan oluşan kütüphanesine üç aylık erişim.

ABD'de değil misiniz? Bölgenizdeki en iyi Amazon Echo Show fırsatları ve Fire TV Stick satışları için aşağı kaydırın.

Günün en iyi Amazon Echo Show 5 fırsatı

Amazon Eko Gösterisi 5 | $ 89.99 BHPhoto'da $ 59.99
30 $ tasarruf edin
Amazon Echo Show 5'te – evde çok daha fazlasını yapmanıza olanak tanıyan küçük 5.5 inç Alex akıllı ekran. Bu dokunmatik ekran arayüzü ve kullanışlı, kompakt boyutu ile her yere sığar ve akıllı ev kurulumunuzu tamamen değiştirme potansiyeline sahiptir – ışıklarınızı, termostatınızı kontrol etmenize ve hatta canlı güvenlik kamera akışlarını görüntülemenize olanak tanır.
Fırsatı Görüntüle

Bugünün en iyi Fire TV Stick fırsatları

Amazon Fire TV Çubuğu | Amazon şirketinde 39.99 $
4K TV'niz yoksa ve ekstra 10 ABD doları karşılığında geleceğe hazırlanmaktan korkmuyorsanız, standart Amazon Fire TV Stick'i bu hafta sadece 39,95 dolara kadar bulacaksınız. Bir dizi uygulama ve ekstra Alexa özellikleriyle, en sevdiğiniz televizyonu istediğiniz ekrana yayınlayabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Amazon Fire TV Çubuğu 4K | Amazon şirketinde 49.99 $
Böyle bir ekran kullanıyorsanız, Amazon Fire TV Stick'in bu 4K sürümüne yükseltmek isteyeceksiniz. Tüm favori şovlarınıza ve filmlerinize mümkün olan her yerde görkemli 4K çözünürlükte davranılır ve oradayken Alexa özellikli özelliklerden faydalanırsınız. Evde bir 4K TV'niz olmasa bile bu özel modeli almanızı öneririz, çünkü bu ekranlardaki fiyatlar düşüyor ve ucuzken kendinizi gelecekte kanıtlamak için biraz daha fazla yaylayabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Yangın TV Küpü | Amazon'da 119,99 TL
TV'niz üzerinde tam bir ustalık arıyorsanız, Fire TV Cube'a göz atmak isteyeceksiniz. Hızlı, güvenilir bağlantı ve ses çubukları, TV işlevleri ve daha geniş akıllı ev cihazlarınız için ekstra kontrollerle, en güçlü Yangın akışı cihazıdır.
Fırsatı Görüntüle

Amazon Music HD'yi 90 gün boyunca ücretsiz deneyin

Amazon Müzik HD 90 gün boyunca ÜCRETSİZ
Amazon Music HD'ye üç aylık ücretsiz abonelikle yeni Alexa ekipmanınızdan en iyi şekilde yararlanın. Sunulan yüksek çözünürlüklü parçalardan oluşan kütüphane, 50 milyondan fazla şarkıyla gelen müzik akışı rakiplerinden daha ağır basmaktadır ve ayrıca hizmeti Alexa özellikli tüm cihazlarınızla kolayca entegre edebilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

En son gelişmeleri takip ediyoruz Amazon Echo satışları, ancak en son Google Home fiyatları rekabete bir göz atmak için. Ayrıca çok daha fazlasını bulacaksınız Amazon Fire TV Stick satışları tam burada TechRadar'da.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*