EE, esnek ve hızlı internet için 4G ev geniş bant planlarında fiyatları düşürdü

Kendinizi aniden evden çalışırken mi buldunuz? Ya da sadece eve geldiğiniz geniş bant bağlantısının en iyi ihtimalle şok edici derecede zayıf olduğunu mı düşünüyorsunuz? Biraz daha alışılmadık bir yaklaşım 4G ev genişbant güçlü bir çözüm olabilir.

Düzenli genişbant planlarından farklı olarak, kurulum gerektirmez ve evinize giden kablolara, optiklere veya hatlara güvenilmez. Tamamen yönlendiriciye yerleştirilmiş bir SIM kartta çalışır ve tüm cihazlarınız için güçlü bir 4G bağlantısı sunar.

Eğer acil ve güçlü bir internet bağlantısına ihtiyacınız varsa, EE şu anda tüm 4G ev genişbant planlarını büyük oranda indirdikten sonra olacak yer olacaktır. Bu artık tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir 360 TL'ye kadar.

Aşağıda, EE'nin mevcut tüm 4G ev genişbant planlarını bulacaksınız. Veya daha geleneksel bir şey tercih ediyorsanız, en iyisi için rehberimize bakın genişbant fiyatları.

EE'nin 4G Home Broadband ürününün tamamı:

4GEE Ev Yönlendiricili EE Mobil Geniş Bant | 18 aylık sözleşme | 100 GB veri | £ 40 Ayda 35 £
Açıkçası, Enerji Verimliliği'nin en büyük yararı hızlarıdır. İngiltere'nin en hızlı 4G ağı olan EE, internetinizi sürekli olarak hızlı bir şekilde beğenirseniz tercih edilen seçenek olacaktır. Ve şimdi indirimli bir fiyata alabilirsiniz. Bu, en ucuz plan olarak ama aynı zamanda en düşük veri sınırı olarak gelir.
Fırsatı Görüntüle

4GEE Ev Yönlendiricili EE Mobil Geniş Bant | 18 aylık sözleşme | 200 GB veri | £ 50 Ayda 40 £
Biraz daha veriye mi ihtiyacınız var? Her ay 200 GB veri çoğu insan için bol miktarda olacak ve veri artıklarıyla bol miktarda akış, sosyal medya kullanımı, e-posta ve daha fazlasına izin verecektir.
Fırsatı Görüntüle

4GEE Ev Yönlendiricili EE Mobil Geniş Bant | 18 aylık sözleşme | 300GB veri | £ 60 Ayda 45 £
Verilere bir kez daha sıçrayan 300GB, aynı anda internetten akış yapan ve kullanan birkaç kişinin bulunduğu hanelere giriyor. 300GB çok olsa da, birçok kişi aynı anda kullandığında hızla kurur. Evden çalışıyorsanız, bu güçlü bir seçenek olabilir.
Fırsatı Görüntüle

4GEE Ev Yönlendiricili EE Mobil Geniş Bant | 18 aylık sözleşme | 500 GB veri | £ 70 Ayda 50 £
Son olarak, en pahalı ama en büyük veri paketi. Bu plan size aylık 50 £ bir fiyatla 500GB kazandırıyor. Bu sadece oyun, akarsu ve daha yoğun hane halkı olan insanlar için olacaktır. Ama bir buçuk yıllık kontratta 360 sterlin tasarruf sağladığına bakın.
Fırsatı Görüntüle

4G ev genişbant nasıl çalışır ve ne kadar hızlı?

Normal geniş banttan farklı olarak, 4G ev geniş bant kablolar yerine hava dalgalarıyla çalışır. Bu anlamda, mobil veri kullanırken telefonunuzun çalışma biçimine daha çok benzer.

Ayrıca, normal genişbanttan farklı olarak herhangi bir kurulum işlemine gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey yönlendiriciyi takmak ve internetiniz hazır. Bu, trende, ofiste, aslında bir fişin olduğu her yerde kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Ama aslında ne kadar hızlı? Fiber genişbant fırsatlarından elde edebileceğiniz şeylere ayak uydurabilir mi? Bu İngiltere'nin en hızlı 4G ağı olan EE'de olduğu için hızlar hızlıdır ve doğru alandaysanız, fiber ile eşleşecek veya aşacaklardır. kullanım EE'nin Kapsam denetleyicisi ne elde edebileceğinizi görmek için.

EE'den 5G ev genişbant alabilir miyim?

Evet … teknik olarak. Bu tamamen bulunduğunuz ülkeye bağlı olacaktır. 5G hala yalnızca belirli şehir ve kasabalarda kullanılabilir. Ancak, kullanılabilir alanlardan birindeyseniz, EE 5G ev geniş bant sunuyor.

Bu, fiberin size sunabileceği hızın çok üstünde ve mevcut en iyi gecikme seviyelerinden bazılarının elde edilmesi anlamına gelecektir. Ve 5G alanından çıkarsanız, hızlarınız 4G'ye düşecektir.

EE, 5G sunan tek tedarikçi değil, 5G ev genişbant başka nereden bulabileceğinizi görmek için

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*