EE ile ilgili bu harika 20GB veri iPhone 11 anlaşmasıyla düşük aylık fatura alın

Bir marka olarak, Apple tam olarak ucuz kelimesi ile eşanlamlı değildir, bu yüzden en son yakışıklı serisinde güçlü bir indirime rastladığınızda, en iyi şekilde yararlanmaya değer.

En yeni üçlü cihazlardan, iPhone 11 fırsatları tekrar tekrar en iyi değer seçeneği olarak öne çıkmaktadır. Ve aylık faturalarını sınırlamaya çalışanlar için, Enerji Verimliliği ile ilgili bir teklif gerçekten göze çarpıyor.

Teklif şöyle görünüyor – Ayda 31 £ aylık ücretle 20GB veri. Bu waaay ortalama harcamanın altında geliyor, bu yüzden bu düşük almak için ön maliyet oldukça yüksek – 150 £ tam olarak şaşırtıcı değil.

Bu çok gibi görünse de, aslında en ucuz iPhone 11 anlaşmalarından biri olarak çalışıyor ve 10OFF kodunu kullanırsanız, ekstra bir kiracı kaydedersiniz. Bu teklif hakkında bilmeniz gereken her şeyi aşağıda listeledik.

bölen

Bu iPhone 11 tam olarak EE'de fırsatlar:

İPhone 11'i bu kadar iyi yapan nedir?

İPhone 11, Apple'ın en yeni üçlüsünün en ucuzudur ve yine de gerçekten bir düşüş değil. Apple'ın yeni inanılmaz hızlı CPU'su, 6.1 inçlik ekranı, IP68 derecesi ve hatta 3046mAh bataryası var, tek bir şarjla gün boyunca devam etmenizi sağlayacak kadar.

Tam yazımızı okuyun iPhone 11 incelemesi

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*