EE, şimdiye kadarki en iyi SIM fırsatlarından birini çıkardı – ayda sadece 20 £ 100 GB

EE hem İngiltere'nin en popüler ağı hem de en hızlı 4G seçeneği olsa da, genellikle Vodafone, Three ve O2'nin kilometrelerce arkasında oturan ana dört ağın en pahalısıdır.

Ancak, EE son zamanlarda büyük veri SIMO bölgesinde bazı pazarlıklar sunarak oyununu hızlandırdı. Bitmiş Kara Cuma ve bugüne kadar devam eden EE, 20 £ teklif için mükemmel bir 60GB'a sahipti. Ama şimdi, bu bir adım daha ileri gitti.

Enerji Verimliliği'nin son girişimi 100 GB aylık 100 GB, bunu en iyilerden biri yapmak SIM sadece fırsatlar EE şimdiye kadar ortaya çıktı. Ancak, bu teklife büyük bir 'sınırlı süreli' rozeti bıraktı ve bitiş tarihinde hepimizi karanlıkta bıraktı.

Normalde, böyle bir anlaşma mutlak bir kazanan olur, orada her şeyi tamamlar, ancak pazar çok güçlü. Her ikisi de Smarty Mobile ve Üç buna çok yakın pazarlık fiyatları var. Bilmeniz gereken her şeyi aşağıda listeledik.

EE'nin büyük veri SIM'i yalnızca şunları yapar:

Şu anda başka hangi SIM fırsatları var?

Yukarıda belirtildiği gibi, EE'nin dayak atmakta zorlanacak sadece iki perakendeci var – Smarty ve Three. Bir teklif ayda sadece £ 18 sınırsız veri sınırı, Üç şu anda pazarda yendi.

Veya daha ucuz tarafta, Smarty Mobile 100GB veri planını sallıyor ayda sadece £ 15 fiyatla. Ve bu anlaşma ile, 1 ay süren bir sözleşme yapacaksınız, yani istediğiniz kadar kalabilir ve istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz.

Sadece ucuz ve neşeli bir şey mi istiyorsun? iD Mobile'ın 500 MB'lık verileri 3,99 £ seçeneği ideal olabilir.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*