EE'deki bu Samsung Galaxy S20 anlaşması, büyük veri ve aylık 36 sterlinlik faturalar sunuyor

Yakından izliyorsanız Samsung Galaxy S20 fırsatları duyurulduğundan beri, Samsung'un üç yeni telefonunun en ucuz olmasına rağmen, hiçbir şekilde uygun fiyatlı bir seçenek olmadığını bileceksiniz.

Ancak, yüksek fiyatlardan hafif bir rahatlama olarak, şimdiye kadar bir S20 sözleşmesindeki en düşük fiyat olan Mobiles.co.uk'den bir teklifle karşılaştık. 45GB veri için ayda 36 £ maliyet, bu her şeyi altüst eder.

Açıkçası, bu tür bir fiyat ile de bir ön maliyet var – kesin olarak 150 £. Ancak, bu ekstra harcama ile bile, bu hala en ucuz seçenek olarak geliyor ve kasada 10OFF kodunu kullanarak bir kiracı kaydedebilirsiniz.

Bu fiyatı gerçekten mideye alamıyorsanız ve tüm maliyetlerinizi aylık olarak ödemek konusunda daha rahat hissediyorsanız, Affordable Mobiles'den bir teklif size ayda 43 £ için ahize alacak ve 90GB veri ile açık bir şey yok. Ancak, bu anlaşma 4G yakışıklı yani 5G yeteneği eksik demektir.

Bu uygun fiyatlı Samsung Galaxy S20 anlaşması tam olarak:

Samsung Galaxy S20 nasıl bir yer?

Üç yeni cihazın en ucuzu ama çoğu insanın kolayca kullanacağı cihaz. İki büyük kardeşi gibi, S20 de farklı uygulamalar ve etkinlikler arasında yumuşak geçişler anlamına gelen 120Hz ekrana sahip. 6.2 inç'te en küçük ekrana sahip ancak aynı Quad-HD + Dinamik AMOLED ekranı var. Dahili olarak, bir telefoto 64MP kamera ve geniş bir açı ve Ultra Geniş, ayrıca 4000mAh pil ve 12GB RAM sunan üçlü bir kamera kurulumu var.

Samsung Galaxy S20 incelememizin tamamını okuyun

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*