En iyi 13 inç dizüstü bilgisayar 2020: küçük ekranlı en iyi dizüstü bilgisayarlar

En iyi 13 inç dizüstü bilgisayarlar ile taşınabilirlik oyunun adıdır. Süre 15 inç dizüstü bilgisayarlar daha güçlü iç mekanlar için daha büyük bir ekran gayrimenkul ve oda sunuyor, daha küçük 13 inçlik meslektaşları en ince ve en hafif taç için yarışıyor. Birçok kullanıcının takdir edip etmediği, en uygun fiyatlı portatifleri arayan öğrenciler veya saf güç ile svelte makineye ihtiyaç duyan profesyoneller.

En iyi 13 inçlik dizüstü bilgisayarlar ince ve hafif olabilir, ancak bu performans açısından rekabet edemeyecekleri anlamına gelmez. Bu dizüstü bilgisayarlar aşırı taşınabilirliği büyük güçle birleştirir, böylece sırtınıza yük olmadan günlük işlerin yanı sıra hafif oyun, müzik düzenleme ve fotoğraf düzenleme gibi zorlu işleri de gerçekleştirirler. Aslında, en iyi 13 inç dizüstü bilgisayarların birçoğu en iyi dizüstü bilgisayarlar veya en iyi Ultrabook'lar listeleri.

İster 2'si 1 arada pazarda olun, dizüstü, biri gibi özel bir şey arıyorum en iyi Acer dizüstüleriveya hala en iyileri arasında karar vermek Windows dizüstü bilgisayarlar ya da en iyi Mac'ler, küçülmek bilgisayar hayatınızı değiştirir. En iyi 13 inç dizüstü bilgisayarlar listemize sadık kalın, hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

HP Spectre x360 (2020)

(Resim kredisi: HP)

1. HP Spectre x360 (2020)

HP’nin amiral gemisi 2'si 1 arada ürününde 2020 yenilemesi yapıldı

İŞLEMCİ: 8. nesil Intel Core i7 | Grafik: Max-Q tasarımlı Nvidia GeForce GTX 1050Ti | VERİ DEPOSU: 8 GB – 16 GB | Ekran: 15,6 inç, 3840 x 2160 piksel dokunmatik | Depolama: 512 GB – 2 TB SSD

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*