En İyi Açık Dünya Oyunları 2020: Çıkın ve Keşfedin

2017’nin Assassin’in Creed: Origins, bir Assassin’in Creed oyununun ne olabileceğinin bir vahiyiydi. Oyun mekaniğinin birçoğunu daha sürükleyici, organik ve hatta eğlenceli olanlarla değiştirdi. Ancak Ubisoft, Assassin’in Creed: Odyssey ile daha da ileri gitti. Assassin’in Creed: Origins'i harika yapan her şeyi cilaladı, şimdiye kadar serideki en iyi oyuna dokundu.

Assassin’in Creed Odyssey, ailesini bulmaya çalışan bir paralı asker rolünü üstlendiğinizde sizi eski Yunanistan'ın ortasında bulunan Alexios veya Kassandra'nın ayakkabılarına sokar. Yaptığınız her şey tamamen size bağlı – ittifaklarınızı seçiyorsunuz, görevlerinizi seçiyorsunuz ve dünya sizin istiridye.

Origins'ten inanılmaz RPG mekaniği, Assassin’in Creed Odyssey'sinde ve çok ihtiyaç duyulan bazı iyileştirmelerle geri dönüyor. Birçok açıdan, bu oyun efsanevi dizinin formülünü mükemmelleştirerek tüm zamanların en iyi açık dünya oyunlarından birini oluşturuyor.

Ayrıca, devasa dünya sizin için yeterli içerik olmasaydı, daha iyi haberler var: Ubisoft sürekli olarak yeni içerikle, avlanmak için yeni paralı askerlerle ve hatta bazı yeni açılımlarla güncelliyor. Sezon geçişini alırsanız, Assassin Creed: Liberation'ı içeren Assassin's Creed III Remastered'e erişebilirsiniz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*