En İyi Bilgisayarlar 2020: Satın Alabileceğiniz En İyi Bilgisayarlar

Ödeyebileceğiniz en iyi PC'yi satın almak, belki de bilgisayarınız günlük üretkenliğiniz, kişisel hayatınız veya aileniz için hayati önem taşıyorsa, belki de hayatınızdaki en önemli yatırımlardan biridir. Şanslısınız, bilgisayarlar her zamankinden daha güçlü, bu yüzden seçim yapabileceğiniz çok şey var.

Bugünlerde, en iyi PC'ler için en güçlü yarışmacılar güçlü 8. ve 9. nesil işlemcilerve Nvidia'nın süper yüksek kaliteli grafik kartlarının yanı sıra (bazıları gerçek zamanlı ışın izleme) veya AMD. Bu en iyi PC'ler, gelen her bilgi işlem görevini yıkacaktır. Ancak, en iyi bilgisayar aynı zamanda en iyi değerin performansa oranını sunan bilgisayar anlamına da gelebilir. Mutlak bir işgücü olmayabilir, ancak ihtiyacınız olan şey için çok güçlü.

Bir hepsi bir arada masaüstü güç merkezi, geleceğe hazır veya kolayca yükseltilebilir bir kule veya en yeni ve en mükemmel sallanan en sağlam makine PC bileşenleri, sevmek hızlı SSD'ler, daha fazla RAM ve muhtemelen en iyi grafik kartı, doğru yere rastladınız. En iyi PC'ler listemizde kesinlikle bir şeyler bulacaksınız.

Dell XPS Tower Özel Sürümü

(Resim kredisi: Dell)

En İyi PC: Dell XPS Tower

Uygun fiyatlı, yüksek performanslı makine

İŞLEMCİ: 9. nesil Intel Core i3 – i9 | Grafik: Intel HD – UHD Grafikler | VERİ DEPOSU: 8 GB – 64 GB | Depolama: 1 TB HDD – 2 TB SSD + 2 TB HDD

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*