En iyi çevrimiçi oyunlar: tarayıcınızda oynamak için en iyi oyunlar

Runescape, oynaması ücretsiz, çok oyunculu bir çevrimiçi rol yapma oyunudur ve yüzeyde o kadar önemli görünmese de, aslında büyük bir anlaşma. Guinness Dünya Rekorları tarafından belgelenen Runescape, 200 milyondan fazla kayıtlı oyuncuyla dünyanın en popüler ücretsiz MMORPG'si olarak biliniyor. Ayrıca en sık güncellenen oyun unvanına da sahiptir.

Birçok MMO gibi, Runescape'in en son sürümü – yani Runescape 3 – kraliçeler, goblinler ve belki de en önemlisi ejderhalarla dolu bir ortaçağ ortamında gerçekleşir (ve tavuklardan bahsetmeyi unutmayız). Görselleri açısından tam olarak güzel sanatlara bir örnek değil, ama 15 yılı aşkın bir süredir devam eden bir oyun için bu nasıl olabilir?

Tarayıcınız Java'nın yeni bir sürümünü salladığı sürece, Gielinor dünyasındaki diğer oyuncularla dövüşmeye, ticaret yapmaya ve hatta mini oyunlar oynamaya başlamak için iyi olacaksınız. Yine de dikkatli olun, çünkü Runescape bağımlılık yaptığı için bilinir. Ve, şimdi mobil cihazlarda da var, böylece hareket halindeyken kullanabilirsiniz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*