En iyi Chromebook 2020: En iyi 10 Chrome OS dizüstü bilgisayarı

2020'deki en iyi Chromebook'lar, ilk olarak oluşturuldukları hafif dizüstü bilgisayar alternatiflerinden daha fazlasıdır. Bugünlerde Chromebook'lar klasik dizüstü bilgisayarlardan daha yetenekli (veya bazen daha fazla) olacak şekilde gelişti. Bir zamanlar büyük ölçüde bütçe olarak kabul edilen ve daha az güçlü ikameler artık kendi başlarına güvenilir portatifler ve birçoğu kendi en iyi dizüstü bilgisayarlar dışarıda.

En iyi Chromebook'ların herkes için uygun olmayabileceği doğru olsa da, dizüstü bilgisayarlar için de aynı şey söylenebilir. Günlük bilgi işlem talepleriniz kapsamlı video düzenleme veya AutoCAD tasarımı içeriyorsa, örneğin bir Chromebook sizin için uygun değildir – aynı güçlü dizüstü bilgisayarlar ideal olmayacaktır. Ancak, tipik iş gününüz çoğunlukla e-postalar, kelime işlemci ve e-tablolar içeriyorsa ve tüm önemli görevlerinizi Chrome tarayıcıda yapabiliyorsanız, bir Chromebook harika ve daha uygun maliyetli bir çözümdür.

En iyi Chromebook'lar, üretkenlik ve çoklu görevler yoluyla sizi görecek – ayrıca mükemmel pil ömürleri nedeniyle iş sonrası eğlenceniz için yeterince uzun ömürlüdür – ter ya da bankanızı bozmadan. Şimdiye kadar incelediğimiz en iyi Chromebook'ları dikkatle seçtik ve fiyat karşılaştırma aracımızı dahil ettik. Bu, bu yıl yapacağınız en iyi yatırım olabilir.

Google Pixelbook Go

(Resim kredisi: Google)

1. Google Pixelbook Go

Şimdiye kadar yapılmış en iyi Chromebook

İŞLEMCİ: Intel Core m3 – Intel Core i7 | Grafik: Intel UHD Grafik Kartı 615 | VERİ DEPOSU: 8 GB – 16 GB | Ekran: 13,3 inç Full HD (1,920 x 1,080) veya 4K LCD dokunmatik ekran | Depolama: 128 GB – 256 GB eMMC

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*