En İyi Mac'ler 2020: Her Türlü Fan için En İyi Mac'ler

En iyi Mac'ler ve MacBook'lar son derece etkili olmuştur ve bilgisayar dünyasında kesinlikle kendi alanlarını işgal etmektedir. Svelte – ama şaşırtıcı derecede sağlam – kasaları ve kaputun altındaki güçlü özellikler ve benzersiz Apple özellikleri olan şık özellikler uzun zamandır diğer birçok dizüstü bilgisayarın istediği standart olmuştur. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, uzun zamandır birçok yaratıcı profesyonel tarafından tüm yaratıcı ve üretkenlik ihtiyaçları için tercih ediliyorlar.

Mac bandwagonuna girmeye hazırsanız, doğru yere geldiniz. Piyasadaki tüm Mac bilgisayarları test ettik ve inceledik ve sizin için en iyilerini seçtik. İster Windows'dan geçiş yapmak isteyin, ister eskisini yükseltmek isteyin, bu listede seveceğiniz bir şey bulacaksınız.

Paranın satın alabileceği en iyi Mac'ler ve MacBook'lar için seçimlerimizi size gösterelim. En yeni MacBook Pro'dan (16 inç, 2019) Apple’ın etkileyici hepsi birarada ürünlerine kadar, bunlar 2020'nin sunduğu en iyi ürünler.

MacBook Pro (16 inç, 2019)

MacBook Pro (16 inç, 2019), içerik oluşturucular, tasarımcılar ve diğer yaratıcı profesyoneller için gerçekten en iyi MacBook'tur. (Resim kredisi: Apple)

1. MacBook Pro (16 inç, 2019)

İŞLEMCİ: 9. nesil Intel Core i7 – i9 | Grafik: AMD Radeon Pro 5300M – Radeon Pro 5500M | VERİ DEPOSU: 16 GB – 64 GB | Ekran: Gerçek Tonlu 16 inç Retina ekran | Depolama: 512 GB – 8 TB SSD

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*