En iyi March Madness TV satışları: Samsung, LG, Sony ve diğerlerinden 4K TV fırsatları

Seçim Pazar günü bir haftadan daha kısa bir sürede ve bu da March Madness 2020'nin neredeyse burada olduğu anlamına geliyor! Bu, Best Buy, Walmart ve Amazon gibi perakendecilerin inanılmaz TV fırsatlarını bulmak için harika bir zaman. Samsung, Sony, LG ve daha fazlası gibi en iyi markaların 4K TV'lerinde rekor düşük fiyatlar elde edebilirsiniz. Tüm teklifleri sıralamanıza yardımcı olmak için, çevrimiçi olarak sunulan en iyi March Madness TV fırsatlarını ve satışlarını listeledik.

En iyi March Madness TV seçimlerimiz, orta büyüklükte 43 inç TV'den büyük 75 inçlik bir sete kadar, fiyatları sadece 218 $ 'dan başlayan fiyatlarla ve HDR, akıllı işlevsellik ve ses kontrolü gibi farklı özellikler içeriyor.

İşleri sizin için kolaylaştırmak için, TV seçimimizi üç kategoriye ayırdık: favori takımınızı izlemek için en iyi TV'ler, en iyi orta sınıf TV'ler ve en iyi bütçeli TV'ler. Her kategoriye bir dizi farklı boyut ekledik ve aynı zamanda haftanın March Madness TV anlaşması için çarpıcı bir pazarlık seçtik.

Aşağıdaki en iyi TV fırsatlarımızı inceleyin ve tüm sayfalarla güncelleyeceğimiz için bu sayfaya yer işareti koyduğunuzdan emin olun. en iyi TV satışları büyük dansa öncülük ediyor.

March Madness TV Haftanın Fırsatı

Scepter 55 inç 4K UHD TV: $ 499,99 Walmart şirketinde 245 $
Orta boy 4K TV için harika bir fiyat olan Scepter 55 inç TV'yi Walmart'ta 245 $ karşılığında satışa alabilirsiniz. 4K Ultra HD TV akıllı özelliklerden yoksun olsa da, en sevdiğiniz multimedyaların tümünü akışa, göz atmanıza ve dinlemenize izin veren dört HDMI bağlantı noktası içerir.
Fırsatı Görüntüle

En iyi March Madness TV fırsatları 2020:

Vizio P Serisi Quantum X 4K TV

1. En iyi March Madness TV genel

Vizio P Serisi Quantum X 4K TV

Ekran boyutu: 65 inç, 75 inç | Çözüm: 4K Ultra HD | Ekran teknolojisi: QLED | Akıllı televizyon: SmartCast 3.0 | Kıvrımlı: Hayır

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*